Гуртовикам

 

Наша компанія ІТ-Експерт крім роздрібної торгівлі та надання послуг являється гуртовим постачальником обладнання для систем відеонагляду, охоронних сигналізацій та комплектуючих до них

Працюючи з нами, Ви не переплачуєте перекупникам, а отримуєте найкращі ціни, що робить Вашу закупку вигідною та оптимальною

Гуртові закупки дозволять Вам задовільнити потреби кінцевих покупців, бути впевненим у якісному товарі та уникнути дефіциту потрібного обладнання.

Постійна наявність великого асортименту на складі - величезна перевага для тих, кому важливо оперативно виконати замовлення свого клієнта та бути впевненим у швидкому відвантаженні замовленого товару.

З кожним клієнтом-гуртовиком робота ведеться індивідуально, та система ціни гурту нараховується також на індивідуальній основі в залежності від масштабів закупок.

Система гуртових цін поділяється на дрібний, середній, великий гурт.

Дрібний гурт: складає  7%-15% знижки, для клієнтів з оборотом замовлень в місяць від 10 000 грн.

Середній гурт: складає 20%-35% знижки, для клієнтів з оборотом замовлень в місяць від 20 000грн.

Великий гурт: складає 25%-45% знижки, для клієнтів з оборотом замовлень в місяць від 50 000грн.

 Якщо Ви являєтесь монтажною організацією чи монтажником-одноосібником, маєте уже певний рівень цін в інших компаніях та можете це підтвердити, ми запропонуємо Вам найкращу гуртову ціну на ринку систем безпеки!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісна сервісна підтримка, беззаперечна гарантійна політика - запорука нашої взаємовигідної співпраці та впевненість нашого Клієнта у завтрашньому дні!

 

 Вирішили приєднатись до нашої команди? Реєструйтесь на сайті та отримуйте всю повноту якісного сервісу за оптимальну ціну!