0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00

Яка гарантія надається на наші товари ?

 

Купуючи обладнання в нашому інтернет магазині it-expert.if.ua чи безпосередньо в нашому офісі-магазині, Ви отримуєте гарантію , що на товарах відсутні заводські дефекти, так як товар перевіряється перед продажем. Гарантія надається від двох тижнів до 3 років. Гарантійний термін вказаний в описі товару на інтернет магазині, залежить від сервісної політики виробника конкретного товару. Вам видається гарантійний талон від   інтернет магазину "it-expert.if.ua" або оригінальний гарантійний талон від виробника.


Коли Ви отримуєте товар на руки, обов'язково перевірте комплектність товару, яка зазначається в описі виробу або в керівництві з експлуатації. Так само візуально перевірте чи є дефекти на придбаному вами товарі при отриманні в службі доставки, адже за пошкодження товару перевізником ми не несемо відповідальності.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» , Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з дня покупки за умови що товар не був у використанні, він має первинний товарний вид, та збережена повна комплектація товару, заводське маркування і всі ярлики.

Якщо товар не працює, то обміняти або повернути його можна тільки за умови, що у Вас є висновок сервісного центру : "Умови експлуатації не порушені".

Куди можна звернутися за гарантійним обслуговуванням?

Гарантійне обслуговування надають авторизовані виробниками сервісні центри. У гарантійному талоні вказані всі сервісні центри. Ви можете звернутися в найближчий, зручний для вас сервісний центр. Також можна відправити товар нам, в Івано-Франківський офіс . Ми самі відремонтуємо його в авторизованому сервісному центрі, потім відправимо Вам його назад.

Право на гарантійне безкоштовне обслуговування дає гарантійний талон , де вказуються :

 • серійний номер;
 • модель ;
 • дата продажу товару;
 • гарантійний термін.

При собі мати паспорт, гарантійний талон і чек.

  

Товар приймається на гарантійне обслуговування тільки за умови повної комплектації, а також з повним комплектом документів, які підтверджують покупку виробу.  У випадку виявлення заводського браку (не стосується фізичних і електричних пошкоджень і випадків які виключають гарантійний ремонт) на протязі 14 днів з дня покупки, товар підлягає заміні.

У випадку неможливості ремонту або заміни на такий же товар у термін 21 день, на вибір покупця пропонується заміна на аналогічний товар без погіршення експлуатаційних властивостей. У такому разі на виріб не передбачається збільшення гарантійного періоду.

Гарантійне обслуговування проводиться в термін не більше 21 робочих днів з моменту прийняття виробу сервісним центром. У випадку, якщо цей термін перевищено пропонується повернення грошей, за вартістю комплектуючих на даний момент.

 

Вироби знімаються з гарантійного обслуговування в наступних випадках:

 • якщо дефекти виробу викликані порушенням правил його експлуатації, зберігання або транспортування, викладених в інструкції користувача;
 • на виробі зірвані/пошкоджені пломби або маркування будь-якої  частини виробу (стосується не тільки маркування фірми );
 • виявлені сліди несанкціонованого втручання/ проведення технічного обслуговування покупцем чи третьою стороною;
 • при наявності механічних пошкоджень або пошкодження викликані попаданням у середину виробу сторонніх предметів, рідин, комах, тварин, пилу;
 • при пошкодженнях, викликаних невідповідністю державним стандартам електроживлення телекомунікаційних, кабельних мереж та ін. та при експлуатації виробу в електричній мережі з відсутнім контуром заземлення;
 • при виявленні на виробі слідів перегріву електронних компонентів, або слідів підгоряння елементів друкованих плат внаслідок електричного перенапруження;
 • пошкодження виробу внаслідок обставин невизначеної сили (пожежа, стихія, блискавка і т.д.);
 • При використанні неоригінальних витратних матеріалів.
 • ушкодження, які викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
 • ушкодження, які викликані дефектами системи, де використовувався даний товар, або виникли в результаті підключення товару до інших виробів;
 • якщо в програмне забезпечення пристрою вносилися зміни;
 • вичерпання ресурсу або природний знос.

 

Експертиза необгрунтованих претензій оплачується Покупцем.

Продавець знімає з себе відповідальність за можливу шкоду нанесену його продукцією/товаром людям, домашнім тваринам, майну у випадку, якщо це відбулося в результаті недотримання правил і умов експлуатації, навмисних або необережних дій споживача або третіх осіб.

У випадку втрати гарантійний талон не поновлюється.

Гарантія на монтаж та підключення Систем відеоспостереження.

Така гарантія надається на термін від 12 до 36 місяців за умови:

 • що все обладнання та витратні матеріали були придбані у нас (ми відповідаємо за якість матеріалів та обладнання)
 • що всі монтажні роботи по установці та підключенню системи були проведені нашою монтажною організацією,
 • що на протязі гарантійного терміну обслуговування, не було втручань в систему посторонніми особами, з метою допідключення додаткового обладнання,переналаштування, чи з будь-якою іншою метою.

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua