SFP модулі

Сортування:
orderby
Кількість:
360 грн
Бонус при покупці: 25 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 36 грн
в 1 клік
Виробник: Merlion
360 грн
Бонус при покупці: 25 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 36 грн
в 1 клік
Виробник: Merlion
555 грн
Бонус при покупці: 39 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 56 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км;
Виробник: Utepo
703 грн
Бонус при покупці: 49 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 70 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км;
Виробник: Utepo
1025 грн
Бонус при покупці: 72 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 103 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
S-31DLC20D - це трансивер SFP 1,25 Гбіт / с з двоволоконним роз'ємом LC 1310 нм для одномодових волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 20 км з DDMI.
Виробник: Mikrotik
1147 грн
Бонус при покупці: 80 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 115 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.
Виробник: Utepo
1147 грн
Бонус при покупці: 80 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 115 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX.
Виробник: Utepo
1184 грн
Бонус при покупці: 83 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 118 грн
в 1 клік
1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі 100 м.
Виробник: Utepo
Модуль SFP MikroTik S-RJ01
Код: 00000016603
1230 грн
Бонус при покупці: 25 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 37 грн
в 1 клік
1.25Гб / с SFP модуль з роз`ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі до 100 метрів.
Виробник: Mikrotik
1406 грн
Бонус при покупці: 98 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 141 грн
в 1 клік
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-155M-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550 / 1310nm). Швидкість передачі: 155Мбіт / с; Відстань передачі: 20 км.
Виробник: Utepo
1599 грн
Бонус при покупці: 112 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 160 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm.
Виробник: Dahua
1791 грн
Бонус при покупці: 125 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 179 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Ruijie Mini-GBIC-SX-MM850 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 550 м.
Виробник: Ruijie
1995 грн
Бонус при покупці: 140 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 200 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Ruijie Mini-GBIC-LX-SM1310 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км.
Виробник: Ruijie
2337 грн
Бонус при покупці: 164 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 234 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm
Виробник: Dahua
2952 грн
Бонус при покупці: 59 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 89 грн
в 1 клік
Комплект одномодових оптичний модулів SFP (Rx / Tx); Що включає в себе S-35LC20D (1310 / 1550nm) і S-53LC20D (1550 / 1310nm); Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань до 20 км.
Виробник: Mikrotik
3034 грн
Бонус при покупці: 212 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 303 грн
в 1 клік
Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX.
Виробник: Utepo
3256 грн
Бонус при покупці: 228 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 326 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Ruijie XG-SFP-SR-MM850 – оптичний модуль форм-фактору SFP+ з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 10 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 300 м.
Виробник: Ruijie
5513 грн
Бонус при покупці: 386 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 551 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Ruijie XG-SFP-LR-SM1310 – оптичний модуль форм-фактору SFP+ з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 10 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км.
Виробник: Ruijie
15725 грн
Бонус при покупці: 1101 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 1573 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-10G-20KM-TX (1270 / 1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330 / 1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт / с; Відстань передачі: 20 км.
Виробник: Utepo
358 грн
Бонус при покупці: 25 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 36 грн
в 1 клік
Виробник: Merlion
358 грн
Бонус при покупці: 25 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 36 грн
в 1 клік
Виробник: Merlion

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару