Категорії

SFP модулі

Сортування:
orderby
Кількість:
245.84 грн.
Бонус при покупці: 17.21 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 49.17 грн.
Придбати
в 1 клік
Виробник: Merlion
245.84 грн.
Бонус при покупці: 17.21 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 49.17 грн.
Придбати
в 1 клік
Виробник: Merlion
245.84 грн.
Бонус при покупці: 17.21 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 49.17 грн.
Придбати
в 1 клік
Виробник: Merlion
245.84 грн.
Бонус при покупці: 17.21 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 49.17 грн.
Придбати
в 1 клік
Виробник: Merlion
840.00 грн.
Бонус при покупці: 16.80 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 25.20 грн.
Придбати
в 1 клік
1.25Гб/с SFP модуль с разъемом RJ-45. Cкорость передачи 1 Гб/с, расстояние передачи до 100 метров.
Виробник: Mikrotik
906.00 грн.
Бонус при покупці: 63.42 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 181.20 грн.
Придбати
в 1 клік
Одномодовый оптический модуль SFP на два волокна. Скорость передачи: 1.25Гб/с; Длина волны: 1310nm; Дальность передачи: 20Км;
Виробник: Utepo
1260.00 грн.
Бонус при покупці: 88.20 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 252.00 грн.
Придбати
в 1 клік
Комплект одномодовых оптических SFP модулей, включающая в себя SFP-155M-20KM-TX (1310/1550nm) и SFP-155M-20KM-RX (1550/1310nm). Скорость передачи: 155Мбит/с; Расстояние передачи: 20 км.
Виробник: Utepo
1932.00 грн.
Бонус при покупці: 38.64 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 57.96 грн.
Придбати
в 1 клік
Комплект одномодовых оптический модулей SFP (Rx/Tx); Включающая в себя S-35LC20D ( 1310/1550nm) и S-53LC20D (1550/1310nm); Скорость передачи: 1.25Гб/с; Расстояние до 20 км.
Виробник: Mikrotik
2828.00 грн.
Бонус при покупці: 197.96 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 565.60 грн.
Придбати
в 1 клік
Одномодовый оптический модуль SFP. Скорость передачи: 10Гбит/с; Длина волны: TX 1310 нм; Дальность передачи: 10 км. Этот продукт необходимо использовать в паре с SFP модулем RX.
Виробник: Utepo
14700.00 грн.
Бонус при покупці: 1029.00 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 2940.00 грн.
Придбати
в 1 клік
Комплект одномодовых оптических SFP модулей, включающая в себя SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm) и SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm). Скорость передачи: 10 Гбит/с; Расстояние передачи: 20 км.
Виробник: Utepo
360.00 грн.
Бонус при покупці: 25.20 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 72.00 грн.
Придбати
в 1 клік
Уточнюйте наявність
378.00 грн.
Бонус при покупці: 26.46 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 75.60 грн.
Придбати
в 1 клік
Виробник: RITAR
Уточнюйте наявність
448.00 грн.
Бонус при покупці: 31.36 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 89.60 грн.
Придбати
в 1 клік
Уточнюйте наявність
644.00 грн.
Бонус при покупці: 45.08 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 128.80 грн.
Придбати
в 1 клік
Уточнюйте наявність
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік