0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50

 

Відеоспостереження

Відеоспостереження, відеонагляд (рос. видеонаблюдение), є невід'ємною частиною нашого сьогодення в комплексі з охоронною сигналізацією в багатьох фірмах та організаціях. Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об′єкту. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь якої складності, від однієї, двох камер зображення з яких виводиться на монітор охоронця до десятків відеокамер об′єднаних в мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet.

Наша компанія ІТ-Експерт, кожного дня працює для того щоб Ви могли захистити своє майно, та за допомогою систем відео спостереження, як одної з систем безпеки, відчували себе захищеними та в безпеці.

Наша команда надає послуги, як по продажу комплектуючих товарів та матеріалів до систем відеонагляду, так і займається повною розробкою індивідуальних систем відеонагляду. Ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг по розробці, монтажу та підключенню систем відеонагляду під ключ. Наша команда яка складається з менеджерів, розробників та монтажників високого класу, завжди якісно та швидко виконують завдання різної складності, завжди коректно підберуть матеріали для найкращої роботи системи цілком. 

Ми завжди впевнені у якості товарів які ми пропонуємо клієнтам, та у якості виконаних послуг по встановленні систем відеоспостереження, оскільки завжди використовуємо тільки якісне обладнання, та комплектуючі до них.

В нашому магазині it-expert.if.ua ви можете оглянути чи не найповніший асортимент якісного обладнання по встановленню систем безпеки. А наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу по вибору, встановленню та налаштуванню системи.

Пріоритетним завданням нашої компанії є забезпечення всіх вимог та побажань Замовника в поєднанні з технічними засобами контролю для досягнення поставлених завдань. Саме тому ми індивідуально підходимо до кожного окремо взятого об'єкту та пропонуємо Своїм Клієнтам як комплекс послуг так і окремі їх складові, а саме:

  • розробка та проектування системи відеоспостереження яка буде перспективною (можливість зміни та доповнення) та довговічною;
  • монтаж систем з урахуванням всіх європейських норм та рекомендацій;
  • гарантійне та після гарантійне обслуговування системи відеоспостереження;
  • модернізація уже існуючої системи з переспективою подальшого розширення;
  • укладення договору та комплексне обслуговування систем відеонагляду на об'єктах Замовника.

 

 

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua