Відеоспостереження

Відеоспостереження, відеонагляд (рос. видеонаблюдение), є невід'ємною частиною нашого сьогодення в комплексі з охоронною сигналізацією в багатьох фірмах та організаціях. Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об′єкту. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь якої складності, від однієї, двох камер зображення з яких виводиться на монітор охоронця до десятків відеокамер об′єднаних в мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet.

Наша компанія ІТ-Експерт, кожного дня працює для того щоб Ви могли захистити своє майно, та за допомогою систем відео спостереження, як одної з систем безпеки, відчували себе захищеними та в безпеці.

 

Наша команда надає послуги, як по продажу комплектуючих товарів та матеріалів до систем відеонагляду, так і займається повною розробкою індивідуальних систем відеонагляду. Ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг по розробці, монтажу та підключенню систем відеонагляду під ключ. Наша команда яка складається з менеджерів, розробників та монтажників високого класу, завжди якісно та швидко виконують завдання різної складності, завжди коректно підберуть матеріали для найкращої роботи системи цілком. 

Ми завжди впевнені у якості товарів які ми пропонуємо клієнтам, та у якості виконаних послуг по встановленні систем відеоспостереження, оскільки завжди використовуємо тільки якісне обладнання, та комплектуючі до них.

В нашому магазині it-expert.if.ua ви можете оглянути чи не найповніший асортимент якісного обладнання по встановленню систем безпеки. А наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу по вибору, встановленню та налаштуванню системи.

Пріоритетним завданням нашої компанії є забезпечення всіх вимог та побажань Замовника в поєднанні з технічними засобами контролю для досягнення поставлених завдань. Саме тому ми індивідуально підходимо до кожного окремо взятого об'єкту та пропонуємо Своїм Клієнтам як комплекс послуг так і окремі їх складові, а саме:

  • розробка та проектування системи відеоспостереження яка буде перспективною (можливість зміни та доповнення) та довговічною;
  • монтаж систем з урахуванням всіх європейських норм та рекомендацій;
  • гарантійне та після гарантійне обслуговування системи відеоспостереження;
  • модернізація уже існуючої системи з переспективою подальшого розширення;
  • укладення договору та комплексне обслуговування систем відеонагляду на об'єктах Замовника.