Комп'ютерні мережі

Наша компанія ІТ-Експерт,також пропонує своїм клієнтам комплексні послуги по продажу, монтажу та обслуговування комп’ютерних мереж та підключення їх з іншими системами в єдиний цілісно керуючий об’єкт, в різних організаціях, освітніх та управлінських структурах,на виробництвах, заводах, цехах, так і в цілих виробничо-навчальних комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  мереж, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору комп’ютера чи цілісної мережі, їх встановлення та підключення.

 

Ми прагнемо не стільки побудувати ту або іншу інформаційну мережу, а зробити для Вас саме "офіс під ключ" і допомогти підвищити ефективність і прибутковість Вашого бізнесу, пропонуючи комплексні вирішення інформаційних систем для Вашого офісу.

 

Наші послуги по Комп’ютерних системах:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка мережі для кожного клієнта,
  • монтаж мережі та її налаштування під ключ,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування мережі та її ремонт.

 

Нашими клієнтами є як малий та середній бізнес в Івано-Франківську та області так і ряд потужних виробництв, що розташовані в промислових районах області.  

На умовах субпідряду серед фінансових установ нашими клієнтами є кілька найбільших банків України, де було змонтовано комп'ютерні мережі у відділеннях та офісах і в подальшому взято їх на обслуговування.

 

Ми відкриті до діалогу та співпраці та гарантуємо високу якість наших послуг, що відповідає всім найвищим стандартам!