0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

Комп'ютерні мережіНаша компанія ІТ-Експерт,також пропонує своїм клієнтам комплексні послуги по продажу, монтажу та обслуговування комп’ютерних мереж та підключення їх з іншими системами в єдиний цілісно керуючий об’єкт, в різних організаціях, освітніх та управлінських структурах,на виробництвах, заводах, цехах, так і в цілих виробничо-навчальних комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  мереж, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору комп’ютера чи цілісної мережі, їх встановлення та підключення.

Ми прагнемо не стільки побудувати ту або іншу інформаційну мережу, а зробити для Вас саме "офіс під ключ" і допомогти підвищити ефективність і прибутковість Вашого бізнесу, пропонуючи комплексні вирішення інформаційних систем для Вашого офісу.

 

Наші послуги по Комп’ютерних системах:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка мережі для кожного клієнта,
  • монтаж мережі та її налаштування під ключ,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування мережі та її ремонт.

 

Нашими клієнтами є як малий та середній бізнес в Івано-Франківську та області так і ряд потужних виробництв, що розташовані в промислових районах області.  

На умовах субпідряду серед фінансових установ нашими клієнтами є кілька найбільших банків України, де було змонтовано комп'ютерні мережі у відділеннях та офісах і в подальшому взято їх на обслуговування.

 

Ми відкриті до діалогу та співпраці та гарантуємо високу якість наших послуг, що відповідає всім найвищим стандартам!

 

 

 

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua