Контроль доступу. Сигналізації

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу систем контролю доступу на виробництвах та їх встановленню,  по продажу сигналізацій та їх встановлення як і в приватних будинках та організаціях так і в цілих комплексах, на виробництвах та в великих організаціях. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

З кожним днем все більше виникає потреба в якісних, недорогих системах контролю доступу, обліку та аналізу робочого часу, де ідентифікація відбувається як по картках доступу так і по відбитках пальців. Дані системи допомагають контролювати робочий час в великих організаціях, на виробництвах та заводах, та ефективно підвищують рівень праці людей.

 

 Охоронна сигналізація базується на датчиках, які встановлюються на всіх можливих місцях проникнення (зазвичай такими є вікна і двері). Датчики приєднуються до приладу охоронної сигналізації, і тоді у разі порушення цілісності позначених місць (злому і відкриття дверей, розбивання вікна), включається сигналізація для сповіщення охорони про небезпеку, якій піддається об’єкт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору даних систем, їх встановленню та підключенню.

Наші послуги по системах Контролю доступу та Сигналізаціях:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка системи для кожного клієнта,
  • монтаж системи та її налаштування під ключ,
  • ідентифікація відвідувача по відбитках пальців, сітківках очей, картках доступу, брелках,
  • облік робочого часу та аналіз отриманих даних,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи та її ремонт.