0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу систем контролю доступу на виробництвах та їх встановленню,  по продажу сигналізацій та їх встановлення як і в приватних будинках та організаціях так і в цілих комплексах, на виробництвах та в великих організаціях. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

З кожним днем все більше виникає потреба в якісних, недорогих системах контролю доступу, обліку та аналізу робочого часу, де ідентифікація відбувається як по картках доступу так і по відбитках пальців. Дані системи допомагають контролювати робочий час в великих організаціях, на виробництвах та заводах, та ефективно підвищують рівень праці людей.

 Охоронна сигналізація базується на датчиках, які встановлюються на всіх можливих місцях проникнення (зазвичай такими є вікна і двері). Датчики приєднуються до приладу охоронної сигналізації, і тоді у разі порушення цілісності позначених місць (злому і відкриття дверей, розбивання вікна), включається сигналізація для сповіщення охорони про небезпеку, якій піддається об’єкт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору даних систем, їх встановленню та підключенню.

Наші послуги по системах Контролю доступу та Сигналізаціях:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка системи для кожного клієнта,
  • монтаж системи та її налаштування під ключ,
  • ідентифікація відвідувача по відбитках пальців, сітківках очей, картках доступу, брелках,
  • облік робочого часу та аналіз отриманих даних,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи та її ремонт.

 

 

Коментарі   

0 #1 Eloisa 19.10.2017, 00:34
El 43% de la población argentina no compra libros.

my web page - prestamos pequeños inmediatos df: http://theofficialkristin.ning.com/profiles/blogs/elige-el-credito-que-tu-necesitas
Цитата

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua