Категорії

Відеоспостереження, відеонагляд (рос. видеонаблюдение), є невід'ємною частиною нашого сьогодення в комплексі з охоронною сигналізацією в багатьох фірмах та організаціях. Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об′єкту. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь якої складності, від однієї, двох камер зображення з яких виводиться на монітор охоронця до десятків відеокамер об′єднаних в мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet.

Наша компанія ІТ-Експерт, кожного дня працює для того щоб Ви могли захистити своє майно, та за допомогою систем відео спостереження, як одної з систем безпеки, відчували себе захищеними та в безпеці.

Наша компанія ІТ-Експерт,також пропонує своїм клієнтам комплексні послуги по продажу, монтажу та обслуговування комп’ютерних мереж та підключення їх з іншими системами в єдиний цілісно керуючий об’єкт, в різних організаціях, освітніх та управлінських структурах,на виробництвах, заводах, цехах, так і в цілих виробничо-навчальних комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  мереж, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору комп’ютера чи цілісної мережі, їх встановлення та підключення.

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу, монтажу та обслуговування систем Озвучування  та оповіщення як  в приватних будинках, квартирах, котеджах, організаціях так і в цілих готельних відпочинкових комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору систем Озвучування, їх встановлення та підключення.

Наші послуги по системах Озвучування:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка системи для кожного клієнта,
  • монтаж системи та її налаштування під ключ,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи та її ремонт.

 

 

Супутникове телебачення вже давно не ноу-хау у світі інформаційних технологій. За допомогою супутникового телебачення ви маєте унікальну можливість дивитися не тільки масу нових каналів, але й істотно підвищувати якість трансляції національних каналів.

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу, монтажу та обслуговування систем Супутникового телебачення  як  в приватних будинках, квартирах, котеджах, організаціях так і в цілих готельних відпочинкових комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору даних систем Супутникового телебачення, їх встановленню та підключенню.

Наші послуги по системах Супутникового телебачення:

  • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
  • індивідуальна розробка системи для кожного клієнта,
  • монтаж системи та її налаштування під ключ,
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи та її ремонт.

 

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу систем контролю доступу на виробництвах та їх встановленню,  по продажу сигналізацій та їх встановлення як і в приватних будинках та організаціях так і в цілих комплексах, на виробництвах та в великих організаціях. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

З кожним днем все більше виникає потреба в якісних, недорогих системах контролю доступу, обліку та аналізу робочого часу, де ідентифікація відбувається як по картках доступу так і по відбитках пальців. Дані системи допомагають контролювати робочий час в великих організаціях, на виробництвах та заводах, та ефективно підвищують рівень праці людей.