Категорії

Наша компанія ІТ-Експерт,також пропонує своїм клієнтам комплексні послуги по продажу, монтажу та обслуговування комп’ютерних мереж та підключення їх з іншими системами в єдиний цілісно керуючий об’єкт, в різних організаціях, освітніх та управлінських структурах,на виробництвах, заводах, цехах, так і в цілих виробничо-навчальних комплексах. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування та профілактику  уже встановлених  мереж, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору комп’ютера чи цілісної мережі, їх встановлення та підключення.

Ми прагнемо не стільки побудувати ту або іншу інформаційну мережу, а зробити для Вас саме "офіс під ключ" і допомогти підвищити ефективність і прибутковість Вашого бізнесу, пропонуючи комплексні вирішення інформаційних систем для Вашого офісу.

 

Наші послуги по Комп’ютерних системах:

 • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
 • індивідуальна розробка мережі для кожного клієнта,
 • монтаж мережі та її налаштування під ключ,
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування мережі та її ремонт.

 

Нашими клієнтами є як малий та середній бізнес в Івано-Франківську та області так і ряд потужних виробництв, що розташовані в промислових районах області.  

На умовах субпідряду серед фінансових установ нашими клієнтами є кілька найбільших банків України, де було змонтовано комп'ютерні мережі у відділеннях та офісах і в подальшому взято їх на обслуговування.

 

Ми відкриті до діалогу та співпраці та гарантуємо високу якість наших послуг, що відповідає всім найвищим стандартам!

 

 

 

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує своїм клієнтам послуги по продажу систем контролю доступу на виробництвах та їх встановленню,  по продажу сигналізацій та їх встановлення як і в приватних будинках та організаціях так і в цілих комплексах, на виробництвах та в великих організаціях. Також ми як інженерно-монтажна організація проводимо комплексне обслуговування уже встановлених  систем, проводимо як гарантійний так і післягарантійний ремонт.

З кожним днем все більше виникає потреба в якісних, недорогих системах контролю доступу, обліку та аналізу робочого часу, де ідентифікація відбувається як по картках доступу так і по відбитках пальців. Дані системи допомагають контролювати робочий час в великих організаціях, на виробництвах та заводах, та ефективно підвищують рівень праці людей.

 Охоронна сигналізація базується на датчиках, які встановлюються на всіх можливих місцях проникнення (зазвичай такими є вікна і двері). Датчики приєднуються до приладу охоронної сигналізації, і тоді у разі порушення цілісності позначених місць (злому і відкриття дверей, розбивання вікна), включається сигналізація для сповіщення охорони про небезпеку, якій піддається об’єкт.

Наші спеціалісти завжди нададуть вам кваліфіковані консультації та допомогу по вибору даних систем, їх встановленню та підключенню.

Наші послуги по системах Контролю доступу та Сигналізаціях:

 • продаж якісного обладнання та комплектуючих до нього,
 • індивідуальна розробка системи для кожного клієнта,
 • монтаж системи та її налаштування під ключ,
 • ідентифікація відвідувача по відбитках пальців, сітківках очей, картках доступу, брелках,
 • облік робочого часу та аналіз отриманих даних,
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи та її ремонт.

 

 

 

Відеоспостереження, відеонагляд (рос. видеонаблюдение), є невід'ємною частиною нашого сьогодення в комплексі з охоронною сигналізацією в багатьох фірмах та організаціях. Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об′єкту. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь якої складності, від однієї, двох камер зображення з яких виводиться на монітор охоронця до десятків відеокамер об′єднаних в мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet.

Наша компанія ІТ-Експерт, кожного дня працює для того щоб Ви могли захистити своє майно, та за допомогою систем відео спостереження, як одної з систем безпеки, відчували себе захищеними та в безпеці.

Наша команда надає послуги, як по продажу комплектуючих товарів та матеріалів до систем відеонагляду, так і займається повною розробкою індивідуальних систем відеонагляду. Ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг по розробці, монтажу та підключенню систем відеонагляду під ключ. Наша команда яка складається з менеджерів, розробників та монтажників високого класу, завжди якісно та швидко виконують завдання різної складності, завжди коректно підберуть матеріали для найкращої роботи системи цілком. 

Ми завжди впевнені у якості товарів які ми пропонуємо клієнтам, та у якості виконаних послуг по встановленні систем відеоспостереження, оскільки завжди використовуємо тільки якісне обладнання, та комплектуючі до них.

В нашому магазині it-expert.if.ua ви можете оглянути чи не найповніший асортимент якісного обладнання по встановленню систем безпеки. А наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу по вибору, встановленню та налаштуванню системи.

Пріоритетним завданням нашої компанії є забезпечення всіх вимог та побажань Замовника в поєднанні з технічними засобами контролю для досягнення поставлених завдань. Саме тому ми індивідуально підходимо до кожного окремо взятого об'єкту та пропонуємо Своїм Клієнтам як комплекс послуг так і окремі їх складові, а саме:

 • розробка та проектування системи відеоспостереження яка буде перспективною (можливість зміни та доповнення) та довговічною;
 • монтаж систем з урахуванням всіх європейських норм та рекомендацій;
 • гарантійне та після гарантійне обслуговування системи відеоспостереження;
 • модернізація уже існуючої системи з переспективою подальшого розширення;
 • укладення договору та комплексне обслуговування систем відеонагляду на об'єктах Замовника.