Мікрофони та консолі

Консолі контролюють аварійні ситуації з обладнанням або лініям зв’язку, керують дистанційно звуковим мовленням та забезпечують індикацію основних режимів роботи приладів управління. Одна мікрофонна консоль може керувати великою кількістю контролерів. Та на панелі є кнопки для вибору зони, куди потрібно передати повідомлення. А також в одній системі озвучення і оповіщення можуть одночасно працювати до 16-ти консолей.

Одним з елементів системи оповіщення є мікрофони, що допомагають передати повідомлення  з центру оповіщення в різні куточки приміщення. Та вони використовуються не лише на концертах, для сповіщення про надзвичайну ситуацію, а також їх можна використовувати і в домашніх умовах.

Ви можете вибрати консолі та мікрофони за потрібними для вас характеристиками, а ми допоможемо вам в цьому.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару