• Головна
  • Системи озвучення та оповіщення

Системи озвучення

0 грн
в 1 клік
Виробник: Україна
3795 грн
Бонус при покупці: 266 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 380 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Призначений для трансляції 10 повідомлень або музичних фрагментів, які записані на карту пам`яті (SD) у форматі МР3, або повідомлень через мікрофон. Підключається до лінійного входу компонентів устатковання або пріоритетного входу CTRL IN. Блок живлення, мікрофон і карта пам`яті входять в комплект
постачання. Габаритні розміри: 85х50х215 мм
Виробник: Vellez
13530 грн
Бонус при покупці: 947 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 1353 грн
Тип підключення:
Чутливість:
в 1 клік
Призначені для автоматичної передачі сигналів повітряної тривоги. Можуть використовуватись сумісно з  комплексами  оповіщування блочного (19``) та моноблочного виконання, виготовлені  з 2010 по 2020  р. Конструктивно поділяються на три типи: А - для встановлення у комутаційні шафи 19``, Б - встановлюються на або біля комплексу, М - для настінного монтажу. Габаритні розміри: (А) 19"/1U, (Б) 220х44х480 мм, (М) 230х215х50 мм.
Виробник: Vellez

Система озвучення та оповіщення в наш час дуже актуальна, якщо потрібно передати повідомлення про загрозу, трансляція музики та  оголошення для персоналу закладу та інше. Тобто, система озвучення(рос.система озвучивания) – це система, яка допомагає розповсюджувати інформацію на великі території та у приміщенні. Пристроями, що допомагають передати повідомлення, є: підсилювачі потужності звуку; вуличні, настінні, стельові і рупорні гучномовці; програвачі; мікрофони та консолі; джерела звукового сигналу; регулятори гучності та інше.

Системи озвучення включають також засоби зворотного зв’язку - мікрофони і панелі виклику, за допомогою яких відвідувачі або співробітники можуть зв’язатися з диспетчером. Сигнал оповіщення(рос.оповещения) може включатись як автоматично, так і вручну, що дає змогу реагувати на дане повідомлення швидше і ефективніше.

Систему озвучення застосовують для оформлення магазинів, торгових центрів, готелів, барів, ресторанів, офісних приміщень, конференц-залів, навчальних аудиторій і т.д. Наша компанія надає змогу вибирати своїм клієнтам необхідні прилади для системи оповіщення відповідно до характеристик та інтер'єру приміщення.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару