• Головна
  • Системи озвучення та оповіщення

Системи озвучення

0 грн
Доступний до замовлення
в 1 клік
Виробник: Україна

Система озвучення та оповіщення в наш час дуже актуальна, якщо потрібно передати повідомлення про загрозу, трансляція музики та  оголошення для персоналу закладу та інше. Тобто, система озвучення(рос.система озвучивания) – це система, яка допомагає розповсюджувати інформацію на великі території та у приміщенні. Пристроями, що допомагають передати повідомлення, є: підсилювачі потужності звуку; вуличні, настінні, стельові і рупорні гучномовці; програвачі; мікрофони та консолі; джерела звукового сигналу; регулятори гучності та інше.

Системи озвучення включають також засоби зворотного зв’язку - мікрофони і панелі виклику, за допомогою яких відвідувачі або співробітники можуть зв’язатися з диспетчером. Сигнал оповіщення(рос.оповещения) може включатись як автоматично, так і вручну, що дає змогу реагувати на дане повідомлення швидше і ефективніше.

Систему озвучення застосовують для оформлення магазинів, торгових центрів, готелів, барів, ресторанів, офісних приміщень, конференц-залів, навчальних аудиторій і т.д. Наша компанія надає змогу вибирати своїм клієнтам необхідні прилади для системи оповіщення відповідно до характеристик та інтер'єру приміщення.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару