Категорії

Супутникові антени

 Супутникові антени(рос.спутниковые антенны) один з найголовніших пристроїв супутникової системи телебачення. Вони допомагають приймати або передавати сигнали з або на штучни супутник. В своєму складі містить дзеркало або рефлектор(що допомагає фокусувати на опромінювач конвертера паралельного пучка радіохвиль, що випромінюються супутником), один або декілька конвертерів, штангу для кріплення конвертерів, мультифід, стійку або кронштейн та вузол кріплення.

  Антени бувають різних форм. Так, антени за конструкцією і геометрією поверхні можна розділити на параболічні та тороїдальні. А параболічні, в свою чергу діляться на офсетні та прямо фокусні. Тому можна сказати що антени є частиною параболоїда обертання тому, що саме така форма забезпечує добре фокусування паралельного пічка випромінювання.

 Найпоширеніші параболічні офсетні антени.

 Ми допоможемо вам в виборі супутникової антени та, якщо є потреба, встановимо та налаштуємо її.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік