0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.06

На всі товари, придбані в компанії ІТ-Експерт, поширюється дія закону України «Про захист прав споживачів». Щоб запобігти непорозумінню просимо Вас звернути увагу на вказаний нижче порядок здійснення процедури обміну або повернення товарів. 

Коли покупець має право на повернення або обмін придбаного товару. 

Відповідно до законодавства України існують два випадки, в яких покупець може повернути (або обміняти) придбаний товар:

  • Товар несправний, має істотні недоліки, що унеможливлюють його використання (провина компанії-виробника або компанії-постачальника);
  • Товар належної якості, але з якихось причин не підійшов покупцю, при цьому товар не був у використанні, збережена цілісність упаковки (пломби, тощо)  та розрахунковий документ.

Що робити в разі неналежної якості товару?

Для початку необхідна експертиза, проведена в сервісному центрі для підтвердження наявності істотних недоліків. Для цього необхідно за місцем продажу товару написати заяву на проведення експертизи та підписати акт прийому товару на експертизу. 

Покупець може повернути товар неналежної якості, якщо недоліки істотні та виникли з вини виробника. Якщо недоліки неістотні, покупець має право на безоплатне їх усунення у встановлений законодавчий термін.

Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи. Усунення недоліків, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.

Які умови обміну та повернення товару належної якості?

Якщо від дня покупки товару пройшло не більше 14 днів і на товарі не має слідів експлуатації, збережена цілісність упаковки, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отриманні від продавця документи (чеки, гарантійні талони, інструкція з експлуатації).

Якщо до товару було додано подарунок, його має бути повернуто разом із товаром. При цьому подарунок також не повинен містити слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та фабричне пакування. Якщо при здійсненні покупки була видана картка постійного клієнта, її буде анульовано.

Не підлягають обміну та поверненню товари, що відносяться до переліку зазначеному у Додатку №3 до Постанови КМУ № 172 (друковані видання, м’які іграшки , аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом, гребінці, товари для немовлят: пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає в продажу, споживач має право:

  • купити будь-які інші товари, що є в наявності, з відповідним перерахунком вартості,
  • одержати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару,
  • здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж.

При поверненні грошей розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються не пізніше ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов’язань з боку покупця.

За яких умов буде відмовлено в заміні товару на новий?

Якщо товар був в експлуатації та має дефекти або перебуває в неповній комплектації.

Відсутній документ, що підтверджує факт купівлі товару (касовий або товарний чек) або гарантійний талон на придбаний товар.

З моменту купівлі пройшло більше, ніж 14 діб.

Які права має покупець у разі придбання ним товару неналежної якості?

Покупець має право вимагати зменшення ціни товару.

Має право безоплатного усунення недоліків товару у відповідний термін.

Має право відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Що необхідно зробити для повернення коштів?

Для повернення грошових коштів, які були витрачені на придбання неякісного товару, покупцю необхідно подати продавцю за місцем купівлі товару відповідну письмову заяву, де будуть зазначені вимоги покупця та причини повернення товару.

Окрім причини в заяві обов’язково потрібно зазначити наступну інформацію:

  • дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (серія і номер паспорта, дата і місце його видачі);
  • дані про товар (найменування товару, фабричний, (серійний) номер, артикул, дата продажу, вартість на дату продажу);
  • суму виданих за повернутий товар коштів.

Повернення грошових коштів здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 і тільки за умови наявності розрахункового документа та документа, що засвідчує особу покупця в магазині, де була здійснена покупка.

Якщо товар, який Ви хочете повернути, або обміняти був доставлений Вам кур'єрськими або автотранспортними компаніями, повернення товару до нас здійснюється за рахунок відправника. Товар можна повернути кур’єрськими службами.

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua