Категорії

Якщо ви щасливий володар приватного котеджа, то система відеоспостереження дозволить вам спостерігати за периметром ваших володінь, стежити за тим, що відбувається в будинку і поза ним.

Якщо говорити про Супермаркет, то установка відеоспостереження дозволить понизити крадіжки в торгівельному залі, ефективно контролювати роботу персоналу і підвищити безпеку магазина вцілому. Крім того, сучасні системи відеоспостереження здатні контролювати касові операції.

Якщо розглядати банки – то тут відеоспостереження також буде важливою ланкою в забезпеченні безпеки. Бачити і контролювати поведінку клієнтів і співробітників в банку, спостерігати за банкоматами і за входами в приміщення банку і т. п. - ось далеко не весь перелік достоїнств використання систем відеоспостереження.

Якщо справа стосується торгівельних підприємств невеликого формату, наприклад, таких як бутіки, то для них найбільший ефект від відеоспостереження полягає в підвищенні рівня обслуговування.

Якщо зупинитися на залах ігрових автоматів, то для них система відеоспостереження буде за ціною така ж, як і попередньому випадку. А основні вигоди від використання відеоспостереження – запобігання або встановлення винних в поломці дорогих ігрових автоматів.

Якщо мову вести про заправні станції, то тут система відеоспостереження служить для контролю загальної обстановки на місцях заправки автомобілів на АЗС, в т.ч. і в заправних вузлів, спостерігаючи за під'їжджаючими автомобілями і обслуговуючим персоналом. Окрім цього, як правило, під спостереженням знаходиться запас палива АЗС, службовий вхід в будівлю станції і вхід в магазин при АЗС. Таким чином, система відеоспостереження дозволяє підняти якість контролю і безпеку роботи АЗС.

А це - спокійніший сон і відповідальніша робота персоналу. Тут необхідно відзначити, що для АЗС, як і для будь-яких об'єктів, система відеоспостереження може записувати спостережувані події, і, тому, цікавими в цьому випадку можуть бути такі можливості системи спостереження, як фіксація номерів під'їжджаючих автомобілів, фіксація облич всіх людей...