0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00


Компанія HIKVISION запустила свій хмарний сервіс "Ezviz".

 

Що ж таке Ezviz?
Це хмарне рішення для онлайн відеоспостереження. Назва платформи Ezviz - це видозмінене скорочення від EasyVision. Платформа Ezviz призначена спеціально для споживчого ринку.


Хмарний сервіс Ezviz дозволяє віддалено наглядати за залишеними наодинці дітьми та літніми людьми, тваринами, забезпечувати контроль над співробітниками, а також вести охоронне відеоспостереження. Також, в реальному часі, підтримується двостороннє аудіо і тривожні push-повідомлення.

 

Переваги Ezviz:
простота використання
Висока безпека доступу
безкоштовність
комплексне рішення

 

Простота використання.
При традиційному клієнтському доступі до відеоспостереження необхідно було прокидати порти на роутері, налаштовувати firewall, вирішувати питання зі статичною IP-адресою, реєструвати динамічні доменні імена і т.д.

При використанні хмарного сервісу Ezviz, процедура скорочується до трьох діям:
Реєструємося на www.ezviz7.com
Додаємо обладнання в Ezviz-аккаунт
Дивимося відео (браузер, РС-клієнт, мобільний клієнт)

При цьому відпадає необхідність проводити додаткові налаштування роутерів, прокидати порти і т.д.

 

Висока безпека доступу
Доступ до сервісу Ezviz здійснюється через HTTPS і SSL, що дозволяє надійно захиститися від мережевої атаки.
Також здійснюється шифрування записуваних даних для запобігання несанкціонованого доступу та захисту особистих даних користувача.

 

Безкоштовність
При всьому цьому використання хмари Ezviz абсолютно безкоштовно.

Є клієнти для Windows 7-8, для мобільних пристроїв ANDROID і IPhone.

 

Комплексне рішення
Платформа Ezviz підтримує всі види обладнання HIKVISION: IP-камери, NVR і спіддомов.

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua