0342 733 023,  066 785 10 70,  097 711 21 21, 063 813 82 92

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75

 

Шановні колеги та клієнти! Компанія ІТ-ЕКСПЕРТ рада повідомити, що в продаж надійшла, довгоочікувана для України, централь від компанії Scientech - LifeSOS LS-10.

 

Ця централь, на відміну від всіх інших, представлених на нашому сайті, - не є GSM сигналізацією.

Вона працює через хмарні сервіси по системі web браузера або через мобільні додатки. За допомогою подібних хмарних сервісів можна відправляти повідомлення, SMS або Email.

У підсумку ви отримуєте майже той же функціонал, яким володіють GMS сигналізації, але при цьому значно економите свої кошти на GSM модулі.

Крім того, при використанні хмарного сервісу і підключеного до них передавача сигналу по протоколу X-10, ця централь, а також централь LS-30LR - перетворюється на центральний блок для управління "розумним домом".

Вам відкривається можливість об'єднати охоронні, пожежні або ін. датчики, з камерами відеоспостереження і побутовими приладами. Виставляючи між ними залежності  і алгоритми роботи, ця система аналогічна дорогим системам інтеграції «розумного будинку», відеоспостереження та охорони.

Одним з таких хмарних сервісів є LivingPattern

 

 

Охоронна сигналізація та

 

Додати коментар

   


Захисний код
Оновити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua