Категорії

Как использовать сервер HIK-ONLINE

   Вместо вступления.
DDNS(Dynamic Domain Name System) – динамический DNS, технология, позволяющая информации на DNS-сервере обновляться в реальном времени. Она применяется для назначения постоянного доменного имени устройству с динамическим IP-адресом. Клиенты в Интернете могут устанавливать соединение с этим устройством по доменному имени и даже не знать, что его IP-адрес изменился.


Компанія HIKVISION запустила свій хмарний сервіс "Ezviz".

 

Що ж таке Ezviz?
Це хмарне рішення для онлайн відеоспостереження. Назва платформи Ezviz - це видозмінене скорочення від EasyVision. Платформа Ezviz призначена спеціально для споживчого ринку.

 

Не дивлячись на бурхливий розвиток цифрових технологій, аналогові системи відеоспостереження також не залишаються на місці і продовжують розвиватися, що б відповідати сьогоднішнім реаліям.

 

Шановні колеги та клієнти! Компанія ІТ-ЕКСПЕРТ рада повідомити, що в продаж надійшла, довгоочікувана для України, централь від компанії Scientech - LifeSOS LS-10.

Дуже часто до нас звертаються клієнти, які просять продати їм найкращі аналогові камери на матриці Sony Effio. Коли ми просимо уточнити на якому із процесорів Effio-S\P\E потрібна камера - в більшості це запитання вводить клієнта в штопор.

Насамперед, потрібно сказати , що цей процес просувається еволюційним шляхом , причому ось уже котрий рік . Проте на сьогоднішній день ринкова частка контролерів СКУД , мають Ethernet- інтерфейс , відносно невелика. Оскільки зараз повсюди впроваджуються мережеві технології , то економічно обгрунтовано за допомогою Ethernet об'єднувати в єдину систему контролери СКУД.

 

Системи контролю доступу на основі пластикових безконтактних proximity карт  досить широко застосовуються в різного роду підприємствах і установах.  Кожна карта доступу має свій індивідуальний код доступу і порядковий номер. 

 

Способів втратити ключів існує багато, а ось варіантів подальших дій у декілька разів менше. Можна виготовити дублікат втраченого ключа, але є ймовірність, що втрачений ключ хтось «випадково» знайшов і незабаром навідається до вас додому.

 

Вибираючи, ми завжди зупиняємося на кращому - особливо, якщо мова йде про безпеку наших близьких і нас самих. Але, вибираючи краще, завжди доводиться щось міняти, від чогось відмовлятися, прагнучи посилити свою безпеку - нові двері, нові замки, нові системи захисту - адже світ технологій не стоїть на місці.

 

Як не зробити помилку при установці або оновленні системи контролю доступу , щоб ваша нова СКД не загубила актуальності через кілька років і вкладені у безпеку гроші не виявилися викинутими на вітер? Дженін Льюс, директор з маркетингу британської компанії BPT Security Systems, дає поради кінцевим користувачам, як правильно вибрати систему контролю доступу, пропонуючи їм звернути увагу на питання, безпосередньо не пов'язані з безпекою в традиційному її розумінні.