Останні новини

Проста інсталяція та зручне управління Ruijee

 ruijee

Топовий виробник мережевого обладнання, зокрема пристроїв з Wi-Fi 6, компанія Ruijie робить ставку на швидкість сигналу та максимальну легкість інсталяції й управління пристроями. Лінійка Reyee розроблена для різних сценаріїв малого та середнього бізнесу: офіси, готелі, кав’ярні, котеджі і так далі. Що ж робить розгортання мережі таким простим та швидким?

  • По-перше, в лінійці є все необхідне обладнання.
  • Швидке налаштування через безкоштовний хмарний мобільний додаток.
  • Віддалене обслуговування через мобільний додаток.
  • Мережа, що самоорганізовується.

Чому все так просто?

Для того, щоб побудувати та налаштувати мережу, не потрібні спеціальні навички чи знання. Пристрої підключаються та налаштовуються через безкоштовний хмарний мобільний додаток Ruijie Cloud буквально кількома кліками за 3 хвилини.


 

На YouTube-каналі нашого партнера VIAТЕC є відео, в якому доступно все розказано як це зробити

Крім цього, у додатку є можливість передати управління, віддалено оптимізувати та проводити діагностику пристроїв. Для цього призначена спеціальна опція «Поділитися». Таким чином, можна усувати будь-які неполадки мережі дистанційно – треба просто попросити людину, яка знаходиться на місці (наприклад, працівника кафе, офісу чи готелю) передати вам права на управління (поділитися проектом). Уявіть, скільки часу економить відсутність необхідності щоразу виїжджати на об’єкт.

Ruijie Cloud для web-інтерфейсу: зареєструватися
Ruijie Cloud для Android: завантажити

Ruijie Cloud для Apple: завантажити


Як самоорганізується мережа?

Та чому це настільки полегшує життя інсталяторам?

Мережа, що самоорганізується – це унікальна функція лінійки Reyee: після підключення кабелю та ввімкнення живлення пристрої знаходять один одного, а потім утворюють цілу мережу автоматично. Налаштування відбувається в мобільному додатку.Легке встановлення, налаштування через додаток, зручне віддалене керування, інноваційність та надійність обладнання – це все про Reyee від Ruijie. Тож не зволікайте з замовленням.

  • Створено .