Категорії

 

Масовий перехід в онлайн у зв'язку з віддаленою роботою дає більше свободи. Тепер працювати можна з будь-якого вподобаного місця: будь то будиночок у горах або затишна дача ближче до природи. Можна взагалі не прив'язуватися до конкретного місця, працюючи і подорожуючи одночасно. Головне, щоб був доступ до інтернету.

І тут багато хто стикається з проблемою слабкого нестабільного інтернету. Працювати віддалено стає проблематично. Латвійська компанія MikroTik, яка з 1996 року розробляє маршрутизатори і бездротові системи, пропонує рішення.

C декабря месяца 2019 года, компания Hikvision прекращает обновления мобильных приложений для магазина Play маркет.  Причиной этому стал запуск официального магазина «мобильных приложений» который доступен по адресу:

https://www.me-app.net/HikvisionAppStore

Несмотря на это, пользователи по-прежнему смогут загружать и использовать приложения с Play маркет: Hik-Connect (v3.11.1), HikCentral (v1.5.0), ivms4500 (v4.7.7), но приложения не будет обновляться!

Рекомендуем скачать и использовать последние версии приложений. Сделать это можно следующим методом: получить ссылку со сканировав QR-код мобильным устройством с сайта магазина приложений Hikvision. В будущем так же планируется выпуск приложений для таких платформ как Galaxy и Huawei.

 

Как зайти в магазин:

Способ 1. Перейти по ссылке, браузером мобильного устройства:

https://www.me-app.net/HikvisionAppStore

выбрать интересующее вас программное обеспечение, сделать Screenshot появившегося QR кода, после этого отсканировать его с фото, или другим метод.

Способ 2. Открыть с ПК официальный сайт Hikvision, и перейти по следующему пути: Support -> Tools -> Hikvision App Store.

http://www.hikvision.com/en

В магазине доступны последние версии приложений:

 • Hik-Connect V3.12.1 (Android/iOS)
 • HikCentral Mobile V1.5.0 (Android)
 • HikCentral Mobile V1.5.02 (iOS)
 • HikCentral HD V1.5.0 (Android)
 • iVMS-4500 V4.7.8 (Android)
 • iVMS-4500 V4.7.6 (iOS)

Как скачать приложение на телефон?

Пользователи OS Android могут загрузить приложение прямо на мобильный телефон и установить его.
Пользователи iOS могут загрузить приложение через официальный магазин Apple или Hikvision при помощи ссылки.

Пример установки app на мобильные устройства с OS Android:

 1. Используя браузер мобильного телефона или ПК перейти по ссылке «Hikvision магазина приложений»: https://www.me-app.net/HikvisionAppStore
 2. Найти интересующее приложение и нажать «Загрузить».
 3. Отсканировать QR код для скачивания.
 4. Установить приложение

Как в будущем обновлять приложения?

Автоматическое обновление. Если в настройках приложения активирована функция поиска новых версий, при открытии приложения система уведомит вас о выходе новой версии.

 

Обновление вручную. По потребности пользователя, самостоятельно проверить наличие обновлений. Путь: Подробнее о приложении -> Определить последнюю версию.

При наличии новой версии система предложит обновиться. Следуйте экранным подсказкам

З кожним днем все більше і більше зростає кількість запитів на онлайн трасляцію різного роду подій на Youtube.

Це - трансляція богослужінь в церкві, online тренінгів, трансляція процесу будівництва, медичних операцій, тощо.

На ринку присутні безліч рішень для вирішення цієї задачі від різних виробників на різний смак та гаманець. Нашою компанією було протестовано декілька рішень та було обрано лідера по співвідношенню ціна/якість щоб запропонувати якісний продукт за оптимальною ціною.

Якщо не враховувати можливості онлайн трансляції через смартфон за допомогою різних додатків типу Facebook, а розглядати стаціонарні рішення то беззаперечним лідером є рішення від виробника Hikvision.

Все як завжди просто та досконало. Вибираємо потрібну камеру, прошиваємо її спеціальною прошивкою з можливістю підтримки RTMP протоколу, підключаємо камеру на свій канал Youtube та насолоджуємось трансляцією.

 

Для Вашої зручності та безпеки наша компанія запроваджує безкоштовну доставку замовленого Вами товару до відділення Нової Пошти. 

Умови акції 

 • Акція дійсна при наявності товару на складі

 

 • Мінімальна сума замовлення - 600 грн.

 

 • Оплата замовлення - 100 % передоплата

 

 • Наявність відділення Нової Пошти у Вашому місті

 

* Послуга надається за допомогою служби доставки Нова Пошта.

 

_

 

Поспішаємо порадувати вас новиною, що Partizan презентував мегабюджетний тарифний план для користувачів хмарного сервісу Partizan Cloud Storage.

 

Раді повідомити, що з 1 березня 2015 на все обладнання Partizan гарантія 3 роки замість 2-х.

Але на цьому гарні новини не закінчуються.

 

Дорогі наші клієнти та партнери!

Раді повідомити Вам, що з 03 листопада 2014 року стартує безпрецедентна акція "Подаруємо відеореєстратор!"

 Раді вітати Ваc на нашому оновленому сайті!

Новий дизайн, нові можливості для відвідувачів, постійних клієнтів, партнерів та гуртових покупців нашого інтернет магазину. Ми успішно оновились, та завжди раді бачити вас. Оновлений не тільки сайт, але і продукція яку ми продаємо, з"явилось багато новинок, багато нових фірм виробників, розширились і послуги які ми надаємо. Ну і звісно смачні ціни на весь асортимент товару, який наші менеджери ретельно відбирають для Вас, наші дорогі Клієнти!

Маємо надію що Вам сподобається, і буде приємно та зручно користуватись новим сайтом!  

З нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки та побажання.

 

З повагою, 

команда компанії ІТ-Експерт.