Категорії

З кожним днем все більше і більше зростає кількість запитів на онлайн трасляцію різного роду подій на Youtube.

Це - трансляція богослужінь в церкві, online тренінгів, трансляція процесу будівництва, медичних операцій, тощо.

На ринку присутні безліч рішень для вирішення цієї задачі від різних виробників на різний смак та гаманець. Нашою компанією було протестовано декілька рішень та було обрано лідера по співвідношенню ціна/якість щоб запропонувати якісний продукт за оптимальною ціною.

Якщо не враховувати можливості онлайн трансляції через смартфон за допомогою різних додатків типу Facebook, а розглядати стаціонарні рішення то беззаперечним лідером є рішення від виробника Hikvision.

Все як завжди просто та досконало. Вибираємо потрібну камеру, прошиваємо її спеціальною прошивкою з можливістю підтримки RTMP протоколу, підключаємо камеру на свій канал Youtube та насолоджуємось трансляцією.

 

Для Вашої зручності та безпеки наша компанія запроваджує безкоштовну доставку замовленого Вами товару до відділення Нової Пошти або до дверей за вказаною Вами адресою. 

Умови акції 

  • Акція дійсна при наявності товару на складі

 

  • Мінімальна сума замовлення - 600 грн.

 

  • Оплата замовлення - 100 % передоплата

 

  • Наявність відділення Нової Пошти у Вашому місті

 

* Послуга надається за допомогою служби доставки Нова Пошта.

 

_

Поспішаємо порадувати вас новиною, що Partizan презентував мегабюджетний тарифний план для користувачів хмарного сервісу Partizan Cloud Storage.

Раді повідомити, що з 1 березня 2015 на все обладнання Partizan гарантія 3 роки замість 2-х.

Але на цьому гарні новини не закінчуються.

 

Дорогі наші клієнти та партнери!

Раді повідомити Вам, що з 03 листопада 2014 року стартує безпрецедентна акція "Подаруємо відеореєстратор!"

 Раді вітати Ваc на нашому оновленому сайті!

Новий дизайн, нові можливості для відвідувачів, постійних клієнтів, партнерів та гуртових покупців нашого інтернет магазину. Ми успішно оновились, та завжди раді бачити вас. Оновлений не тільки сайт, але і продукція яку ми продаємо, з"явилось багато новинок, багато нових фірм виробників, розширились і послуги які ми надаємо. Ну і звісно смачні ціни на весь асортимент товару, який наші менеджери ретельно відбирають для Вас, наші дорогі Клієнти!

Маємо надію що Вам сподобається, і буде приємно та зручно користуватись новим сайтом!  

З нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки та побажання.

З повагою, 

команда компанії ІТ-Експерт.

Спеціалісти IHS підрахували і опублікували собівартість нових iPhone - 5S і 5C. За словами експертів, всі деталі iPhone 5S з 16 Гб вбудованої пам'яті оцінюються в 191 долар. Ще 8, це вартість складання, а за 64 Гб накопичувач компанія Apple доплачує 19 доларів. Нагадаємо, така ж собівартість і у iPhone 5.