Модулі автодозвону

Модулі автодозвону(рос.модули автодозвона) призначені для передачі тривожних сигналів з ​​різних комутованих ліній.

За допомогою сучасного устаткування можна передавати текст про тривогу на об'єкті, що охороняється, також може здійснюватися або звуковий або голосова відповідь на що надійшов телефонний дзвінок. У кожному разі, автодозвон - незамінний елемент системи безпеки, тим більше, що він дозволяє контролювати стан об'єкта на відстані.

Дозволяє підключити централь до Інтернету модемним з'єднанням. Підключається до телефонної мережі загального користування. При підключенні в мережу, модуль автодозвону дозволяє передавати тривожну інформацію, при підключенні до Інтернету - віддалено управляти централлю, налаштовувати за допомогою віддаленого доступу з ПК. У нас ви можете підібрати модуль автодозвону саме для вашої охоронної системи.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару