Категорії

Модулі реле

 Модулі реле(рос. модули реле) - використовуються для управління електроприладами та за допомогою малого струму дають можливість замикати і розмикати коло з великим струмом. Вони мають три дроти завдяки, яким підключаються до приладів.  

 Реле також можуть комутувати коло зі змінним струмом. Ці пристрої , як правило складні електромеханічні зі своїми керуючими електронними схемами.

 Модулі реле дуже часто використовуються для підключення сигналізації автомобілів, підключають до електропроводки таким чином підсилюють автомобільні охоронні системи, що дає можливість блокувати двигун або ж відкривати багажник брелком сигналізації.

 У нас ви можете замовити такі модулі реле за різними характеристиками, особливостями та вашими уподобаннями.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік