Категорії

Модулі грозозахисту

З настанням ери цифрових технологій домашнє електрообладнання стає все більш чутливішим до високовольних імпульсних завад в електромережі. Ці факти підтверджує статистика: більшість випадків виходу з ладу електроприладів пов'язані саме з дією імпульсних перенапруг.

Модуль грозозахисту(рос.модуль грозозащиты) - це пристрій, який захищає мережеву карту ПК від статичної електрики, яка може проявлятись у вигляді блискавки, атмосферної електрики, накопичення статики під час опадів та ін.

Встановлення модуля грозозахисту особливо актуальне у випадку інтегрованої мережевої карти.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік