Адаптери

GEOS ПОСТ МІНІ
Код: 00000009461
1018 грн
Доступний до замовлення
Бонус при покупці: 71 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 102 грн
в 1 клік
Радиокомандер Один тревожный выход 10А; Одна зона с постановкой на охрану; Внешний светодиод для индикации работы; Задержка постановки на охрану; Програмирование длительности стабатывания сирены, задержки постановки; Функция "Паника"; Возможность подключения до 10 брелоков; До 10 беспроводных датчиков; Радиус дествия до 50м; Один брелок в комплекте;
Виробник: GEOS

 Адаптери (рос.адаптеры) для систем сигналізації представляють собою пристосування, деталь або пристрій, який використовується для з'єднання різних приладів, що не мають ніякого іншого способу для з'єднання. Адаптери для систем сигналізації(рос.адаптеры для систем сигнализации) можуть використовуватися не тільки для охоронних систем в різних приміщеннях, але і в автомобілях. Завдяки спеціальним можливостям дані пристрої можуть приймати сигнали датчиків з подальшою їх передачею охоронним системам. Також адаптери можуть кодувати сигнали, контролювати сигнали і керувати центральними замками.

На нашому сайті it-expert.if.ua ви можете ознайомитися з продукцією даного характеру, отримати повну інформацію, прочитати інструкцію по застосуванню та замовити його.

 

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару