Категорії

Датчики вібрації

Сортування:
orderby
Кількість:
733.32 грн.
Бонус при покупці: 51.33 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 146.66 грн.
Придбати
в 1 клік
Датчик вибрации.
VIBRO - это интеллектуальный микропроцессорный вибрационный детектор.
Чувствительность, автоматически устанавливаемая в режиме "обучения", соответствует силе толчков, нанесенных по охраняемой поверхности. Таким же образом устанавливается количество толчков, необходимых для появления сигнала тревоги.
Энергонезависимая память сохраняет все программные установки при временном пропадании питания. Выбираемая высокая или низкая чувствительность - широкий динамический диапозон поз
Виробник: Optex
Уточнюйте наявність

 Датчики вібрації(рос.датчики вибрации)–це пристрої, які контролюють вібрації і застосовуються в системах сигналізації.

  Основу цього приладу складає пьезоелемент, а його принцип роботи полягає в перетворенні механічних коливань в пропорційні електричні коливання. Потім коливання  надходять на вхід внутрішнього мікроконтролера, де відбувається їх фільтрування, посилення і виділення як уже цифрового сигналу.

  Щоб забезпечити більш високий рівень захисту датчики встановлюються в охоронних системах. Вони спрацьовують у тому випадку, коли амплітуда вібрації значним чином перевищує задану величину. Ці прилади працюють від батарейок, сигнал про розряд яких передається на центральний блок. Їх дуже легко монтувати і вони працюють на відстані до 300 метрів. Тампер захищає даний пристрій від несанкціонованого розкриття.

  Працівники нададуть всю необхідну інформацію про датчики вібрації, допоможуть зробити правильний вибір, який буде відповідати всім вимогам і запитам клієнта.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік