Категорії

Датчики

Для встановлення сигналізації у вашому будинку обов’язковим пристроєм є датчики(рос.датчики) або сповіщувачі(рос.извещатели). Ці прилади виконують дуже важливу функцію - вони доносять інформацію до центрального пульта, призначення якого в тому, що він забезпечує необхідну реакцію (виїзд спеціальної охоронної служби).

Датчити бувають різних видів. Таким чином на них покладається завдання забезпечити уловлювання практично всіх змін і рухів в квартирі, будинку, службовому приміщенні. Сьогодні великою популярністю користуються датчики, принцип роботи яких полягає в принципі виявлення тіла в приміщенні, яке має температуру, що відрізняється від кімнатної.

Наша компанія пропонує широкий вибір датчиків, і ви зможете вибрати датчики за вашими побажаннями і вимогами.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік