0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292GSM та провідні сигналізації

GSM-сигналізація(рос.GSM-сигнализация)-це зручна, надійна і проста в установці охоронна система повсякденного застосування для вирішення широкого кола завдань по захисту вашого майна. Незаперечною перевагою пристрою, під назвою gsm сигналізація є те, що про виникнення тривожної ситуації в місці установки вона зможе оперативно оповістити Вас, використовуючи GSM-зв'язок. Крім інформування про тривожну ситуацію, в GSM-сигналізаціях реалізовані різні корисні функції: звуковий, а іноді і візуальний контроль місця установки, бездротове підключення різних за типом охоронних датчиків, автономна робота, зворотній зв'язок, дозвон на кілька абонентських номерів і т.д.

Провідна GSM-сигналізація(рос.ведущая GSM-сигнализация)–різновид охоронної кабельної сигналізації, призначеної для контролю за об’єктами на відстані та передавання тривожного сигналу у випадку несанкціонованого проникнення через sms-повідомлення або автодозвон. На відміну від безпровідної GSM-сигналізації провідна менш залежна від зовнішніх факторів (своєчасної заміни джерел автономного живлення, якості зв’язку, регулярності технічного огляду).

Поділися сторінкою з друзями!

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua