Турнікети

На ринку охоронного обладнання сьогодні представлений широкий вибір турнікетів найрізноманітніших конструкцій з сучасних матеріалів, сплавів і з різноманітним функціоналом. Слід зазначити, що сучасні турнікети - це не тільки дуже надійний механізм СКУД, але й елемент солідності компанії. Турнікети розділяються по реакції на порушника, а також за конструктивними особливостями та розміром.

Сучасні турнікети - відповідають новітнім технологіям, високому рівню надійності і дизайнерським рішенням. Такі важливі доповнення сучасних турнікетів, як заборона несанкціонованого доступу, ідентифікація відвідувачів, облік відвідувань - все це дозволило зробити їх незамінною частиною контролю та охорони в бізнесі, в зонах з підвищеною охороною, на спортивних майданчиках, в санаторіях, школах, концертних холах, аеропортах, вокзалах, офісах, на виробництвах.

Турнікети блокують вхід заборонених осіб, а також унеможливлюють пронос в приміщення небезпечних предметів і речовин.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару