Категорії

Термінали консьєржа

Сортування:
orderby
Кількість:
3114.72 грн.
Бонус при покупці: 218.03 грн.
При покупці можна оплатити бонусами: 622.94 грн.
Придбати
в 1 клік
Термінал пульта консьєржа VIZIT-ПК200, VIZIT-ПК800 для спільної роботи з VIZIT-TU412M1, VIZIT-TU418.
Виробник: Vizit
Кнопки управління: Механічні
Уточнюйте наявність

Термінали консьєржа, інакше кажучи системи диспетчерського контролю, створюють автоматизовані системи збору та обробки інформації, дозволяють управляти віддаленими об’єктами і забезпечують диспетчерський зв'язок по не комутованій двохпровідній лінії зв’язку. Ця система складається з пульта диспетчера і блоку диспетчерського контролю. Пульт встановлюється на території пункту і забезпечує взаємні дії з диспетчером або контролером, а блок - на контрольованих об'єктах , щоб забезпечити надійну взаємодію з обслуговуючими точками та дозволяє збирати інформацію від датчиків, управляти об’єктами телеуправління, приймати виклики від переговорних пристроїв.

Термінали консьєржа бувають централізовані та автономні.  Централізовані термінали є багаторівневі і структурно розвинені системи, які призначаються для диспетчеризації об’єкта або групи об’єктів, дозволяючи обслуговувати понад 64 точки. Автономні ж можуть обслуговувати до 64 точки.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

×
в 1 клік