POS обладнання

 POS-обладнання(рос.POS-оборудование)-це сукупність пристроїв автоматизації торговельних процесів, в число яких може входити POS-монітор, POS -комп'ютер (системний блок), фіскальний реєстратор, дисплей покупця, POS -клавіатура, грошовий ящик, сканер штрих- коду, принтер етикеток, зчитувач магнітних карт, ваги, інформаційний кіоск ( прайсчеккер ) і т.д. POS -обладнання вважається найбільш ефективним інструментом роздрібної торгівлі для збільшення продажів та просування товару конкретної торгової марки безпосередньо у місці здійснення продажів.

 Під POS-обладнанням мається на увазі як комплекс пристроїв, так і монофункціональний продукт, призначений для збільшення ефективності роботи підприємства. До POS-устаткуванню також відноситься POS-термінал; але якщо POS-система - це програмно -апаратний комплекс, у якого фіскальна пам'ять знаходиться в чековому принтері, то у POS-терміналу вона вбудована в системний блок.

 Завдяки новим технологіям щороку з'являється все більше модернізоване торгівельне обладнання, що зводить до мінімуму трудові витрати: мобільні POS-термінали, термінали самообслуговування, обладнання, розроблене для онлайн - обробки роздрібних продажів, пристрою сканування електронних купонів і пр. У нас представлено широкий асортимент товарів, ви можете вибрати моделі, які найбільш відповідають вашим вимогам і фінансовим можливостям.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару