Шлагбауми

25007 грн
Бонус при покупці: 1750 грн
При покупці можна оплатити бонусами: 2501 грн
в 1 клік
Шлагбаум предназначен для управления доступом автотранспортных средств. Время открытия / закрытия: 2.5 с. Расстояние дистанционного управления: ?30 м. Тип стрелы: прямая телескопическая стрела. Длина стрелы: 4.5 м (в упаковке 2.8 м).
Виробник: ZKTeco

Шлагбаум - ефективний і швидкий спосіб контролю проїзду на такі території як автостоянка, парковка, житловий комплекс, пункти пропуску, об'єкти комерційного або промислового значення. Шлагбауми призначені для обмеження доступу на закриту територію. Швидкість відкриття/закриття проїзду шлагбаумной рейкою залежить від встановленої моделі шлагбаума і складає всього від 2 до 6 секунд.

Всі шлагбауми можна умовно розділити на групи залежно від ширини перекривається проїзду, необхідної інтенсивності використання, а також від швидкості відкриття/закриття шлагбаумной рейки. Сьогодні найбільш популярними у покупців є автоматичні шлагбауми, які встановлюються на ПП, в'їзді на закриту територію, стоянки та інші об'єкти, де основна вимога - це високий рівень контролю в'їзду-виїзду автомобільного транспорту. Серед переваг шлагбаумів слід виділити надійність експлуатації, колоритність і броскость зовнішнього вигляду.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару