Автоматика для воріт

Автоматика для воріт - це комплект спеціальних приладів, які забезпечують автоматичне відкривання воріт.

Автоматика для воріт(рос.автоматика для ворот) піднімає функціональність будь-яких воріт на більш високий рівень і робить їх простими, зручними, а головне, надійними огороджувальними конструкціями, які відмінно вписуються в загальну систему контролю доступу.

 

 Для побутових об'єктів - це насамперед комфорт і безпека, для промислових - це підвищення організації та продуктивності праці, а на певних підприємствах просто технологічна необхідність.

 

 Автоматики для воріт володіє відмінними технічними характеристиками. Міцні механізми зроблені зі спеціальних сплавів, що гарантує ідеальну стійкість до різних погодних умов. Завдяки мікропроцесорному пристрою управління приводи сумісні з будь-якою панеллю управління доступом.

 У нас ви зможете вибрати автоматику для воріт за своїми уподобаннями.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару