Програми для СКУД

Програмне забезпечення СКУД (рос.программное обеспечение СКУД) забезпечує вирішення цілого ряду обов'язкових специфічних завдань, що стоять перед системою контролю і управління доступом. Так програмне забезпечення істотно прискорює і спрощує процес прийняття системою рішень у стандартних ситуаціях контролю та управління, а також здійснює моніторинг об'єкту, впорядковуючи переміщення співробітників і відвідувачів, забезпечуючи надійний захист життя і власності. Програмне забезпечення для СКУД, як правило, являє собою набір модулів, з яких складається загальна програма СКУД. Кожен з таких модулів служить для реалізації тієї чи іншої конкретної частини загального функціоналу СКДУ.

Основою програми і СКДУ є ДЛЛ бібліотека і драйвер-програма зв'язку. Вони дозволяють проводити обмін інформацією з уже вище перерахованими контролерами по мережі та забезпечує ведення єдиної бази даних, збереження і відтворення архіву подій, використання і управління системою паролів, організацію ієрархії доступу, створення/видалення тимчасових зон та ін., а також забезпечує можливість інтегрування СКУД в єдину комплексну систему безпеки об'єкту. Набір містить в собі програмне забезпечення, конфігуратор системи (програму настройки), а також ліцензію на управління однією або декількома точками входу. В іншому ж набір модулів може бути довільним, нараховувати кілька десятків і видозмінюватися залежно від конкретних потреб замовника та/або змін на об'єкті (наприклад, перепланування приміщень).

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару