0342 733023,  066 7851070(viber),  097 7112121, 063 8138292

Каталог товарів

Підпишіться на новини, спец. пропозиції та прайси одним кліком!

Ціна (грн.):
від до
Виробник
ITV


Програми для СКУД

Сортування: orderby Кількість:

Виробник: ITV

Програмне забезпечення СКУД (рос.программное обеспечение СКУД) забезпечує вирішення цілого ряду обов'язкових специфічних завдань, що стоять перед системою контролю і управління доступом. Так, програмне забезпечення істотно прискорює і спрощує процес прийняття системою рішень у стандартних ситуаціях контролю та управління, а також здійснює моніторинг об'єкту, впорядковуючи переміщення співробітників і відвідувачів і забезпечуючи надійний захист життя і власності. Програмне забезпечення для СКУД, як правило, являє собою набір модулів, з яких складається загальна програма СКУД. Кожен з таких модулів служить для реалізації тієї чи іншої конкретної частини загального функціоналу СКДУ.

Основою програми і СКДУ є ДЛЛ бібліотека і драйвер-програма зв'язку. Вони дозволяють проводити обмін інформацією з уже вище перерахованими контролерами по мережі та забезпечує ведення єдиної бази даних, збереження і відтворення архіву подій, використання і управління системою паролів, організацію ієрархії доступу, створення \ видалення тимчасових зон та ін., а також забезпечує можливість інтегрування СКУД в єдину комплексну систему безпеки об'єкту. Набір містить в собі програмне забезпечення, конфігуратор системи (програму настройки), а також ліцензію на управління однією або декількома точками входу. В іншому ж набір модулів може бути довільним, нараховувати кілька десятків і видозмінюватися залежно від конкретних потреб замовника та\або змін на об'єкті (наприклад, перепланування приміщень).

Поділися сторінкою з друзями!

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.

 

 

 

Ви переглядали

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - templates for Joomla

Компанія IT-Expert пропонує широкий асортимент товарів для організації відеоспостереження і систем контролю доступом, а саме: системи відеоспостереженняGSM-сигналізаціїдомофониавтомобільні реєстратори. У нашому магазині є все для побудови систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Відеоспостереження (рос. Видеонаблюдение) на сьогоднішній день найбільш ефективний метод забезпечення безпеки, на об'єктах під охороною в Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті. Встановивши систему відеоспостереження, у Вас з'являється можливість спостерігати за подіями на об'єкті, діями співробітників та клієнтів, а також фіксувати правопорушення.

Доставка товару здійснюється по всій Україні, будь-якими транспортними компаніями, такими як: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм в день оформлення замовлення або в наступний день. По Івано-Франківську можлива адресна доставка. Також ми пропонуємо клієнтам обслуговування, налаштування та встановлення професійних систем відеоспостереження. Підібрати професійну систему відеоспостереження допоможуть наші фахівці з найбільш відповідного устаткування, яке представлене в каталозі магазину.

Інтернет магазин відеоспостереження та безпеки http://it-expert.if.ua/ завжди пропонує вигідні ціни та оптимальні умови доставки товарів. Всі наші товари в інтернет-магазині мають відповідні сертифікати і гарантію. Для постійних клієнтів і партнерів передбачені спеціальні умови і пропозиції.

Компанія

Клієнту

Послуги

 

Телефони
(0342) 733-023,
(066) 785-10-70,
(097) 711-21-21

Адреса
Івано-Франківськ,
вул. О. Довженка 29Г
(біля Льодової Арени)

Електронна пошта
info@it-expert.if.ua 

Skype
it-expert.if.ua