Домофони, Контроль доступу

Домофони (рос.-Домофоны) є найбільш простими і доступними засобами безпеки. Найпростіша модель складається з панелі і переговорного пристрою. При цьому перша встановлюється зовні, а друге всередині приміщення, в будь-якому зручному для вас місці. Щоб забезпечити більшу надійність захисту вашого будинку чи офісу потрібно, як мінімум, встановити домофон (рос. установить домофон) на вхідних дверях. Можливість підбору цього засобу безпеки за колірною гамою і дизайном є додатковим плюсом. А для надійного зберігання цінних речей використовуються сейфи.

Сейф — міцний вогнетривкий металевий ящик або шафа для зберігання документів і матеріальних цінностей. Сейф покликаний зберігати цінності від двох різних небезпек - вогню й злому. У широкому розумінні, усі сейфи є зламостійкими, але деякі до того ж стійкі до небезпечних факторів пожежі. Такі сейфи називають вогнестійкими.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097)711-21-21, (066)785-10-70, (0342)-733-023.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
×
Замовлення товару