Категорії

Наша компанія ІТ-Експерт, пропонує завжди дуже гарні, та конкурентні ціни на наш товар та послуги, а також створює різні бонусні програми для своїх клієнтів. Наші постійні клієнти завжди мають змогу розраховувати на якісний товар та послуги за доступною ціною.

 

Бонусна система

Назва

Знижка

                               Опис

Покупець

0%

Разові, непостійні замовлення

Постійний покупець

3%

Загальна сума замовлень 5000 грн. і більше.

Інсталятор

7%

Загальна сума замовлень 10 000 грн. і більше.

Гуртовий покупець

11%

Загальна сума замовлень 20 000 грн і більше.

VIP

15%

Загальна сума замовлень 60 000 грн і більше.

VIP+

17%

Загальна сума замовлень 100 000 грн і більше.

 

Отже:

Категорія «Покупець» не має відсоткової скидки а може розраховувати, на певну разову знижку при оформленні замовлення на суму від 4000 тисяч гривень, або на певні бонусні чи акційні товари, які час від часу з’являються на головній сторінці магазину.

Категорія «Постійний покупець» користується акційними пропозиціями, а також має постійну знижку 3% при оформленні замовлення на суму від 5000тисяч гривень.

Категорія «Інсталятор» користується акційними пропозиціями, а також має постійну знижку 7% при оформленні замовлення на суму від 10 000тисяч гривень.

Категорія «Гуртовий покупець» може користуватися акційними пропозиціями, а також має постійну знижку 11% при оформленні замовлення на суму від 20 000 тисяч гривень.

Категорія «VIP» це особливо важливі клієнти, які мають як і разові VIP скидки так і постійну знижку 15% при оформленні замовлення на суму від 60 000тисяч гривень.

Категорія «VIP це особливо важливі клієнти, які мають як і разові VIP+ скидки так і постійну знижку 17% при оформленні замовлення на суму від 100 000 тисяч гривень.

 

 Вирішили приєднатись до нас? Реєструйтесь на сайті та отримуйте всю повноту якісного сервісу за оптимальну ціну!