Категорії

Повністю застрахувати себе від втрати інформації неможливо. Проте регулярне резервне копіювання дозволяє значно понизити ризик. Фахівці рекомендують раз на місяць записувати цінну інформацію на диск або флешку, не користуватися цим носієм і зберігати його в сухому, важкодоступному для сторонніх місці. Проте самі по собі пристрої для зберігання інформації - диски, флешки - також ненадійні, тому краще найціннішу інформацію дублювати відразу на декілька носіїв.

Щоб понизити ризик втрати даних, рекомендується періодично проводити перевірку технічного стану диска. Це можна зробити в спеціалізованих компаніях, (часто послуга безкоштовна) і самостійно, перевіривши диск за допомогою спеціальних програм, які можна без проблем знайти в Інтернеті.

У компанії, що спеціалізується на наданні подібних послуг, не варто вживати самостійних дій по усуненню неполадок, помічених у жорсткого диска (повільна робота, підвищений рівень шуму та інше). Краще відразу звернутися до фахівців, які на підставі свого досвіду зможуть прийняти правильне рішення про способи порятунку інформації.

Зауважимо, що регулярна дефрагментація жорсткого диска (запустити її можна на будь-якому комп'ютері - ця стандартна програма є будь-якої версії Windows) дозволяє перегрупувати дані так, щоб файли були записані в послідовних секторах. Ця операція дозволяє не тільки прискорити роботу з диском, але й істотно підвищити ймовірність відновлення інформації, якщо виникне надзвичайна ситуація. Не варто нехтувати антивірусами, які допоможуть виявити «бацили», здатні зруйнувати дані, що зберігаються на жорсткому диску комп'ютера. Установка антивіруса і його регулярне оновлення дозволить захистити інформацію, тим більше що більшість антивірусів стоять недорого - від $ 30, а деякі версії можна взагалі безкоштовно завантажити з Інтернету.

Одна з найпоширеніших причин втрати даних - збій в мережі електроживлення, внаслідок чого електроніка «згоряє». Тому рекомендується не тільки на роботі, але і вдома користуватися джерелами безперебійного живлення (ДБЖ). Коштують вони від $ 60. У разі перепаду напруги або повного виключення електрики прилад підтримує роботу комп'ютера протягом декількох хвилин, дозволяючи коректно завершити сеанс роботи і зберегти потрібні дані.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.