• Головна
  • Клієнту
  • Статті
  • Для чого потрібно встановлювати систему відеоспостереження?

Для чого потрібно встановлювати систему відеоспостереження?

Якщо ви щасливий володар приватного котеджа, то система відеоспостереження дозволить вам спостерігати за периметром ваших володінь, стежити за тим, що відбувається в будинку і поза ним.

Якщо говорити про Супермаркет, то установка відеоспостереження дозволить понизити крадіжки в торгівельному залі, ефективно контролювати роботу персоналу і підвищити безпеку магазина вцілому. Крім того, сучасні системи відеоспостереження здатні контролювати касові операції.

Якщо розглядати банки – то тут відеоспостереження також буде важливою ланкою в забезпеченні безпеки. Бачити і контролювати поведінку клієнтів і співробітників в банку, спостерігати за банкоматами і за входами в приміщення банку і т. п. - ось далеко не весь перелік достоїнств використання систем відеоспостереження.

Якщо справа стосується торгівельних підприємств невеликого формату, наприклад, таких як бутіки, то для них найбільший ефект від відеоспостереження полягає в підвищенні рівня обслуговування.

Якщо зупинитися на залах ігрових автоматів, то для них система відеоспостереження буде за ціною така ж, як і попередньому випадку. А основні вигоди від використання відеоспостереження – запобігання або встановлення винних в поломці дорогих ігрових автоматів.

Якщо мову вести про заправні станції, то тут система відеоспостереження служить для контролю загальної обстановки на місцях заправки автомобілів на АЗС, в т.ч. і в заправних вузлів, спостерігаючи за під'їжджаючими автомобілями і обслуговуючим персоналом. Окрім цього, як правило, під спостереженням знаходиться запас палива АЗС, службовий вхід в будівлю станції і вхід в магазин при АЗС. Таким чином, система відеоспостереження дозволяє підняти якість контролю і безпеку роботи АЗС.

А це - спокійніший сон і відповідальніша робота персоналу. Тут необхідно відзначити, що для АЗС, як і для будь-яких об'єктів, система відеоспостереження може записувати спостережувані події, і, тому, цікавими в цьому випадку можуть бути такі можливості системи спостереження, як фіксація номерів під'їжджаючих автомобілів, фіксація облич всіх людей...