Категорії

 

Шановні колеги та клієнти! Компанія ІТ-ЕКСПЕРТ рада повідомити, що в продаж надійшла, довгоочікувана для України, централь від компанії Scientech - LifeSOS LS-10.

 

Ця централь, на відміну від всіх інших, представлених на нашому сайті, - не є GSM сигналізацією.

Вона працює через хмарні сервіси по системі web браузера або через мобільні додатки. За допомогою подібних хмарних сервісів можна відправляти повідомлення, SMS або Email.

У підсумку ви отримуєте майже той же функціонал, яким володіють GMS сигналізації, але при цьому значно економите свої кошти на GSM модулі.

Крім того, при використанні хмарного сервісу і підключеного до них передавача сигналу по протоколу X-10, ця централь, а також централь LS-30LR - перетворюється на центральний блок для управління "розумним домом".

Вам відкривається можливість об'єднати охоронні, пожежні або ін. датчики, з камерами відеоспостереження і побутовими приладами. Виставляючи між ними залежності  і алгоритми роботи, ця система аналогічна дорогим системам інтеграції «розумного будинку», відеоспостереження та охорони.

Одним з таких хмарних сервісів є LivingPattern

 

 

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.