Ключ Змінюється, Замок Залишається!

Способів втратити ключів існує багато, а ось варіантів подальших дій у декілька разів менше. Можна виготовити дублікат втраченого ключа, але є ймовірність, що втрачений ключ хтось «випадково» знайшов і незабаром навідається до вас додому.

 

 

Можна замінити замок: новий замок - новий комплект ключів, а це означає, жоден зловмисник не зможе відкрити ваші двері ключами, які Ви втратили. Але заміна замка - це дорога операція, яка часто вимагає залучення фахівця-техніка, і займає багато часу.

 

Італійська компанія CISA (Чизай) запропонувала інше рішення цієї проблеми. CISA розробила і запатентувала систему сувальдного замку із змінним кодом "New Cambio Facile". Ця система дозволяє в разі потреби поміняти комплект ключів, не розбираючи і не міняючи ваш замок. При покупці замку покупець отримує в запечатаному конверті додатковий комплект ключів, код яких відмінний від коду робочого комплекту, а також спеціальний інструмент для перекодування - Г-подібний ключ. При виникненні тривожної ситуації або в силу інших причин господар може відмінити дію старих ключів, замінивши їх ключами додаткового комплекту.

Як це відбувається? Немає нічого легшого - на зміну коду замка у вас піде не більше хвилини! Спочатку слід вставити діючий ключ, відкрити двері, повністю висунути ригелі і вийняти ключ. Потім беремо інструмент для перекодування, вставляємо його в спеціальний отвір (з торця дверей, в лицьовій пластині замку), і повертаємо цей інструмент проти годинникової стрілки, тим самим обнуляючи код замка. А далі вставляємо ключ з нового комплекту, прибираємо ригелі поворотом нових ключів, і закриваємо двері. Все! З цього моменту ваш замок можна відкрити тільки новими ключами - старі тепер недійсні.

Слід особливо відзначити, що дана операція по перекодуванні може здійснюватись необмежену кількість разів, що гарантує вам максимальний спокій, а головне - безпеку. Все геніальне просто: ключ міняється, а замок залишається!