Категорії

Способів втратити ключів існує багато, а ось варіантів подальших дій у декілька разів менше. Можна виготовити дублікат втраченого ключа, але є ймовірність, що втрачений ключ хтось «випадково» знайшов і незабаром навідається до вас додому.

 

 

Можна замінити замок: новий замок - новий комплект ключів, а це означає, жоден зловмисник не зможе відкрити ваші двері ключами, які Ви втратили. Але заміна замка - це дорога операція, яка часто вимагає залучення фахівця-техніка, і займає багато часу.

 

Італійська компанія CISA (Чизай) запропонувала інше рішення цієї проблеми. CISA розробила і запатентувала систему сувальдного замку із змінним кодом "New Cambio Facile". Ця система дозволяє в разі потреби поміняти комплект ключів, не розбираючи і не міняючи ваш замок. При покупці замку покупець отримує в запечатаному конверті додатковий комплект ключів, код яких відмінний від коду робочого комплекту, а також спеціальний інструмент для перекодування - Г-подібний ключ. При виникненні тривожної ситуації або в силу інших причин господар може відмінити дію старих ключів, замінивши їх ключами додаткового комплекту.

Як це відбувається? Немає нічого легшого - на зміну коду замка у вас піде не більше хвилини! Спочатку слід вставити діючий ключ, відкрити двері, повністю висунути ригелі і вийняти ключ. Потім беремо інструмент для перекодування, вставляємо його в спеціальний отвір (з торця дверей, в лицьовій пластині замку), і повертаємо цей інструмент проти годинникової стрілки, тим самим обнуляючи код замка. А далі вставляємо ключ з нового комплекту, прибираємо ригелі поворотом нових ключів, і закриваємо двері. Все! З цього моменту ваш замок можна відкрити тільки новими ключами - старі тепер недійсні.

Слід особливо відзначити, що дана операція по перекодуванні може здійснюватись необмежену кількість разів, що гарантує вам максимальний спокій, а головне - безпеку. Все геніальне просто: ключ міняється, а замок залишається!

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.