Кроки Захисту

Вибираючи, ми завжди зупиняємося на кращому - особливо, якщо мова йде про безпеку наших близьких і нас самих. Але, вибираючи краще, завжди доводиться щось міняти, від чогось відмовлятися, прагнучи посилити свою безпеку - нові двері, нові замки, нові системи захисту - адже світ технологій не стоїть на місці.

 

 

З'являється безліч різноманітних моделей дверних замків, кожна з яких володіє своєю технологією захисту від зломів. Однак, в гонитві за новинками, ми отримуємо масу незручностей, починаючи з трудомісткого процесу заміни деталей, закінчуючи винесенням дверей цілком. Іншими словами, проблема полягає не стільки у відсутності надійних систем захисту, скільки в складності удосконалення вже наявних моделей відповідно до тих що з'являються на ринку нововведеннями. Чи можна поліпшити замок, не міняючи двері? Деякі виробники дають гарантії, що для посилення захисту, яку забезпечує замок, вам не доведеться валити старе і "з нуля" створювати нове - ви зможете удосконалювати її крок за кроком, додаючи до вже наявних пристроїв деталі, що підвищують надійність.

Що це можуть бути за кроки?

1 крок - сувальдний замок.

Це звичайний замок, який більшість господарів встановлюють на вхідні двері. Як правило, сувальдні ключі мають постійнe фіксовану відстань між зубцями, що спрощує розтин замку і виготовлення копії ключа. Проте в нині вдосконаленій сувальдній системі ця відстань міняється, що збільшує число можливих комбінацій ключів з декількох тисяч до більше двохсот мільйонів - зрозуміло, розшифрувати механізм такого замку набагато складніше.

2 крок - циліндровий замок.

Його рекомендується встановити на додаток до сувальдний - два замки різного принципу дії значно посилюють надійність.

3 крок - сувальдний циліндр.

Система об'єднує в собі переваги двох типів замків - циліндрових і сувальдних, але при цьому використовується тільки один ключ. Ви не міняєте замок, а доповнюєте його новими пристроями, що підвищують надійність існуючого замка при мінімальних витратах.

4 крок - сталева пластина для кріплення замка із захистом від висвердлювання.

Пластина з марганцевою вставкою є дієвим захистом замків від висвердлювання. Вона вмонтовується між дверима і замком і захищає всю систему закривання.

5 крок - броненакладка для сувальдного циліндра із захистом від висвердлювання і злому.

Даний елемент - це ще один щабель у підвищенні захисту сувальдного замка. Ми вже підсилили його сувальдним циліндром, тепер же для його більшої механічної міцності на нього "одягається" спеціальна "броня", яка і не дає можливості зломщикові підібратися до замка.

6 крок - додаткова броненакладка для циліндра.

Завдяки додатковій накладці, не залишається без зміцнення і другий, циліндровий замок, забезпечуючи багатоступеневий захист всіх систем замикання, встановлених в двері.

Сила дії завжди дорівнює силі протидії, відповідно, чим складніше нові пристрої захисту, тим хитріші будуть стратегії їх злому. І тут головне - можливість динамічно розвиватися, удосконалити наявні технології без втрати часу і додаткових коштів. Опиняючись весь час на крок попереду, ви отримуєте гарантію безпеки та спокою. Всім відомо давно помічене англійцями порівняння будинку з фортецею. Фортецю не має сенсу руйнувати, зводячи заново кожен раз. Достатньо лише планомірно і грамотно її зміцнювати.