Вибір Електрозамка

Взагалі називати такі замки електричними невірно. Вони ділиться на наступні види:  електромеханічні і електромагнітні замки.

     Спершу поговоримо про електромеханічні. Як випливає з назви, окрім електричної схеми в них наявна також механіка, аналогічна механіці звичайного англійського замка. Замки даного вигляду бувають накладними і врізними.

 

 

   У комплект накладних (El-301, ISEO, Поліс-11, Поліс-12 ) входять: сам замок (він вмонтовується з внутрішньої сторони дверей), відповідна частина, личина з ключами і монтажний комплект. Відкрити такий замок можна трьома способами. Ключами, механічною кнопкою, розташованою на корпусі замка або електричним сигналом, який можна подати з домофона.

     Врізні замки (ISEO, Поліс-13 ) - вмонтовуються усередині дверей і механічної кнопки відкриття в комплекті не мають. Відкрити його можна або ключами або сигналом з домофона

     Електромагнітні замки (Ml-194, EMZ))представляють собою потужний (сила утримування 300-480 кг) електромагніт, що кріпиться з внутрішньої сторони дверей. Для того, щоб замок знаходився в закритому стані, на нього потрібно постійно подавати напругу. Щоб відкрити замок, потрібно просто відключити живлення. Електромагнітний замок може комплектуватися системою TOUCH CONTROL.

     Також рекомендується в комплекті з даними замками використовувати дверний доводчик, для м'якшого ходу дверей і запобігання ударам. Тепер опишемо всі порівняльні плюси і мінуси для цих видів замків.

Електромеханічні замки:

     Плюси:

  • Висока надійність ключів (звичайна личина і ключ, схожий з тим, який Ви використовуєте в своєму механічному замку).
  • Можливість дистанційного відкриття замка.

     Мінуси:

 • Наявність частин, що труться, тобто, з часом можливе стирання ригеля і вихід замка з ладу.

Електромагнітні замки:

     Плюси:

  • Простота схеми і зручність монтажу.
  • Можливість дистанційного відкриття замка.
  • Відсутність частин, що труться, тобто ваш замок працюватиме вічно.

     Мінуси:

 • Потрібне постійне живлення замку для збереження його в закритому стані.

 

Електромеханічний замок Cisa 1.11630.50.1
Електромеханічний замок Cisa 1.11630.50.1
4070 грн
Електромеханічний замок Cisa 1.14010.60.1
Електромеханічний замок Cisa 1.14010.60.1
3134 грн