Категорії

Взагалі називати такі замки електричними невірно. Вони ділиться на наступні види:  електромеханічні і електромагнітні замки.

     Спершу поговоримо про електромеханічні. Як випливає з назви, окрім електричної схеми в них наявна також механіка, аналогічна механіці звичайного англійського замка. Замки даного вигляду бувають накладними і врізними.

 

 

   У комплект накладних (El-301, ISEO, Поліс-11, Поліс-12 ) входять: сам замок (він вмонтовується з внутрішньої сторони дверей), відповідна частина, личина з ключами і монтажний комплект. Відкрити такий замок можна трьома способами. Ключами, механічною кнопкою, розташованою на корпусі замка або електричним сигналом, який можна подати з домофона.

     Врізні замки (ISEO, Поліс-13 ) - вмонтовуються усередині дверей і механічної кнопки відкриття в комплекті не мають. Відкрити його можна або ключами або сигналом з домофона

     Електромагнітні замки (Ml-194, EMZ))представляють собою потужний (сила утримування 300-480 кг) електромагніт, що кріпиться з внутрішньої сторони дверей. Для того, щоб замок знаходився в закритому стані, на нього потрібно постійно подавати напругу. Щоб відкрити замок, потрібно просто відключити живлення. Електромагнітний замок може комплектуватися системою TOUCH CONTROL.

     Також рекомендується в комплекті з даними замками використовувати дверний доводчик, для м'якшого ходу дверей і запобігання ударам. Тепер опишемо всі порівняльні плюси і мінуси для цих видів замків.

Електромеханічні замки:

     Плюси:

  • Висока надійність ключів (звичайна личина і ключ, схожий з тим, який Ви використовуєте в своєму механічному замку).
  • Можливість дистанційного відкриття замка.

     Мінуси:

 • Наявність частин, що труться, тобто, з часом можливе стирання ригеля і вихід замка з ладу.

Електромагнітні замки:

     Плюси:

  • Простота схеми і зручність монтажу.
  • Можливість дистанційного відкриття замка.
  • Відсутність частин, що труться, тобто ваш замок працюватиме вічно.

     Мінуси:

 • Потрібне постійне живлення замку для збереження його в закритому стані.

 

Электромеханический замок Cisa 1.11630.50.1
Электромеханический замок Cisa 1.11630.50.1
2800.00 грн.
Электромеханический замок Cisa 1.14010.60.1
Электромеханический замок Cisa 1.14010.60.1
2156.00 грн.
Электромеханический замок Viatec FASS Steel
Электромеханический замок Viatec FASS Steel
796.50 грн.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.