Категорії

На сьогоднішній день вищим етапом еволюції в області систем контролю доступу можна вважати мережеві СКУД. Це не просто поєднання контролера, зчитувача і електрозамка, а справжня мережа, здатна управляти доступом до численних приміщень, а при необхідності навіть рятувати ваших працівників (якщо налагодити зв'язок СКУД з протипожежною або охоронною системою). 

Мережеві системи контролю і управління доступом являють собою ланцюг пов'язаних контролерів доступу, яка перебуває під управлінням одного або декількох комп'ютерів з єдиною базою даних. Така організація контролю дозволяє охопити до декількох сотень точок доступу, що дуже зручно, тому що програмування автономних СКУД в подібній ситуації було схоже б на витончену питку. Наявність єдиної інформаційної бази дозволяє адміністратору оперативно управляти системою: вносити дані про нових користувачів, змінювати опції доступу і навіть блокувати доступ при спробі проникнення. Великий попит на даний вид СКУД пояснюється рядом переваг і можливостей, які забезпечує мережева технологія роботи: Управління on-line. Зв'язок з комп'ютером дозволяє в потрібний момент оперативно змінити налаштування або прийняти потрібні заходи в екстремальній ситуації: закрити доступ в необхідне приміщення або отримати інформацію про місцезнаходження співробітника; Багатофункціональність.

Розробники сучасних СКУД пропонують широкий вибір самих різних додатків. Встановіть потрібне ПЗ і ваша система контролю доступом не лише зупинить цікавих співробітників, але і підрахує відпрацьовані години і прогули або допоможе в розрахунку зарплати. Додаткові платіжні модулі або модулі друку пластикових карт - розкіш, це - лише небагато що з того, чим можна оснастити СКУД; Великі масштаби. База даних мережевиХ СКУД здатна охопити кілька тисяч користувачів і більше 100 контролерів. Мережеві СКУД - оптимальний варіант для великих компаній і підприємств з великим робочим колективом; 

Комплексний підхід.Завдяки тому, що всі контролери пов'язані з комп'ютером, можливе об'єднання СКУД з системою пожежної безпеки або охоронної сігналізації.  Нажаль, у мережевих СКУД є свої недоліки.

Складність системи передбачає досить дороге обладнання, а також тривалий процес установки. Для ефективної роботи системи необхідний кваліфікований адміністратор, а також забезпечення технічної підтримки, тому що може знадобитися оперативна допомога. Тем не менше, ці Мізерні недоліки навряд чи відлякають численних власників мережевих систем контролю і управління доступом. Купуючи мережеву СКУД, ви можете розраховувати на якісний контроль, високий рівень безпеки і повний комплекс додаткових послуг.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.