Мережеві Системи Контролю Доступу

На сьогоднішній день вищим етапом еволюції в області систем контролю доступу можна вважати мережеві СКУД. Це не просто поєднання контролера, зчитувача і електрозамка, а справжня мережа, здатна управляти доступом до численних приміщень, а при необхідності навіть рятувати ваших працівників (якщо налагодити зв'язок СКУД з протипожежною або охоронною системою). 

Мережеві системи контролю і управління доступом являють собою ланцюг пов'язаних контролерів доступу, яка перебуває під управлінням одного або декількох комп'ютерів з єдиною базою даних. Така організація контролю дозволяє охопити до декількох сотень точок доступу, що дуже зручно, тому що програмування автономних СКУД в подібній ситуації було схоже б на витончену питку. Наявність єдиної інформаційної бази дозволяє адміністратору оперативно управляти системою: вносити дані про нових користувачів, змінювати опції доступу і навіть блокувати доступ при спробі проникнення. Великий попит на даний вид СКУД пояснюється рядом переваг і можливостей, які забезпечує мережева технологія роботи: Управління on-line. Зв'язок з комп'ютером дозволяє в потрібний момент оперативно змінити налаштування або прийняти потрібні заходи в екстремальній ситуації: закрити доступ в необхідне приміщення або отримати інформацію про місцезнаходження співробітника; Багатофункціональність.

Розробники сучасних СКУД пропонують широкий вибір самих різних додатків. Встановіть потрібне ПЗ і ваша система контролю доступом не лише зупинить цікавих співробітників, але і підрахує відпрацьовані години і прогули або допоможе в розрахунку зарплати. Додаткові платіжні модулі або модулі друку пластикових карт - розкіш, це - лише небагато що з того, чим можна оснастити СКУД; Великі масштаби. База даних мережевиХ СКУД здатна охопити кілька тисяч користувачів і більше 100 контролерів. Мережеві СКУД - оптимальний варіант для великих компаній і підприємств з великим робочим колективом; 

Комплексний підхід.Завдяки тому, що всі контролери пов'язані з комп'ютером, можливе об'єднання СКУД з системою пожежної безпеки або охоронної сігналізації.  Нажаль, у мережевих СКУД є свої недоліки.

Складність системи передбачає досить дороге обладнання, а також тривалий процес установки. Для ефективної роботи системи необхідний кваліфікований адміністратор, а також забезпечення технічної підтримки, тому що може знадобитися оперативна допомога. Тем не менше, ці Мізерні недоліки навряд чи відлякають численних власників мережевих систем контролю і управління доступом. Купуючи мережеву СКУД, ви можете розраховувати на якісний контроль, високий рівень безпеки і повний комплекс додаткових послуг.