Категорії

Датчик руху – датчик, який виявляє переміщення будь-яких об’єктів.
У побуті найчастіше під цим терміном мається на увазі електронний інфрачервоний датчик, що виявляє присутність і переміщення людини, і комутуючих харчування електроприладів (найчастіше освітлення).

Іноді датчиками руху помилково називають акселерометри; в дійсності акселерометри не можуть відчути прямолінійний рівномірний рух, зате відчувають орієнтацію щодо вертикальної осі навіть у повному спокої.
                                      Принцип роботи датчика
Принцип роботи заснований на відстеження рівня ІЧ-випромінювання в поле зору датчика (як правило, піроелектричного). Сигнал на виході датчика монотонно залежить від рівня ІК випромінювання, усередненого по полю зору датчика. При появі людини (або іншого масивного об’єкта з температурою більшою, ніж температура фону) на виході піроелектричного датчика підвищується напруга. Для того щоб визначити, чи рухається об’єкт, в датчику використовується оптична система – лінза Френеля. Іноді замість лінзи Френеля використовується система увігнутих сегментних дзеркал. Сегменти оптичної системи (лінзи або дзеркала) фокусують ІЧ-випромінювання на піроелемент, що видає при цьому електроімпульс. У міру переміщення джерела інфрачервоного випромінювання, воно уловлюється і фокусується різними сегментами оптичної системи, що формує кілька послідовних імпульсів. Залежно від установки чутливості датчика, для видачі підсумкового сигналу на піроелемент датчика має надійти 2 або 3 імпульсу.
Датчики, що використовуються в системах охоронної сигналізації, мають вихідну реле типу «сухий контакт» (нормально замкнутий).

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.