Категорії

У супермаркетах і офісних приміщеннях системи сповіщення можуть створювати досить затишну обстановку, програю спокійну музику або оголошення різного роду. Наприклад, відігнати машину, якщо її неправильно припаркували, знайти зниклого . При надходженні з датчиків тривоги сигналу, музика переривається, і система сповіщення починає відтворювати екстрене повідомлення. Правильно записані інформаційні повідомлення з визначеними пріоритетами дуже важливі для якісного виконання своїх функцій системами сповіщення.

Майже всі системи сповіщення проектуються за модульним принципом, тому через архітектурні особливості приміщення потрібні додаткові пристрої в складі системи сповіщення. Ці пристрої служать для екстрених трансляцій, поліпшення якості або збільшення зони покриття сповіщення.

 На ринку існує безліч систем сповіщення, призначених для різних ситуацій і мають різні функції.

Можна виділити складові к

омпоненти, які входять в усі системи сповіщення:

  • блок з комутацією сигналів;
  • обладнання для посилення сигналу, які надходять від джерела сигналу (наприклад: підсилювач, трансляційний мікрофон, mp3 плейєр);
  • цифрова система сповіщення управляється від комп'ютера через матричний блок, який входить до складу системи;
  • радіомікрофони, які служать для віддаленої роботи диспетчера;
  • гучномовці – настінні і стельові динаміки.

Можливості та засоби

За принципом роботи системи сповіщення бувають:

  • локальні;
  • централізовані.

Також рекомендовано всі повідомлення записувати заздалегідь, щоб у разі виникнення екстреної ситуації голос оператора не був невитриманим, що викликає додаткову паніку. В ідеалі голос повинен бути нейтральним, спокійним, таким, який придушить паніку. Повідомлення повинно містити необхідну для евакуації людей інформацію. Система сповіщення також включає в себе світлові сповіщувачі, що вказують на напрям евакуації.

Сучасні системи сповіщення повинні відповідати певним нормам і правилам. Ці правила викладені у нормативних документах. Крім нормативних документів, системи повинні сертифікуватися в обов'язковому порядку на відповідність українським нормам пожежної безпеки.

Лише при коректному використанні, системи сповіщення зможуть бездоганно виконати свою роль в екстрених ситуаціях, при пожежі або інших лихах.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.