Категорії

Сповіщувачі відіграють найважливішу роль в охоронних системах, адже саме вони виявляють тривожні події і являються «очима» і «вухами» сигналізацій. Тому вибір типу сповіщувачів є досить відповідальною задачею, від якої залежить якість роботи всієї системи.

 Зазвичай у кожній охоронній системі застосовуються наступні види сповіщувачів:

Сповіщувачі руху

Принцип роботи даного пристрою полягає у відслідковуванні рівня інфрачервоного (ІЧ) випромінювання в полі зору сповіщувача. Сигнал на виход

і залежить від середнього рівня ІЧ випромінювання в приміщенні. При появі якогось масивного об’єкту (людина, тварина тощо) з температурою, що є більша за температуру фону, на виході сповіщувача збільшується напруга. Щоб визначити чи переміщується об’єкт, в давачах використовується оптична система, яка вловлює і фокусує ІЧ випромінювання в різних сегментах даної системи. Якщо сповіщувач руху є аналоговим то на виході змінюється рівень напруги, якщо цифровий – формується певний код.

Магнітоконтактний сповіщувач

Даний підвид сповіщувачів охоронних сигналізацій призначений для блокування дверей, вікон і деяких інших об’єктів приміщення з метою захисту від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Сигнал тривоги формується у випадку розмикання електричного ланцюга. Сповіщувач складається із двох елементів: магнітів і контактів, які розмикаються або замикаються в залежності від наявності контакту з магнітом. Розміщені елементи в герметичних пластикових корпусах і залиті епоксидним клеєм (для зменшення імовірності впливу сторонніх перешкод). Магніт зазвичай розміщується на рухомій частині дверей чи вікон а контакти – на нерухомій.

 Сповіщувачі розбиття скла

Даний тип сповіщувачів реагує на звук розбитого скла. Найбільш якісні моделі аналізують спектр звукових шумів в приміщенні і якщо спектр шуму містить складову, що співпадає зі спектром пошкодження скла, то сповіщувач спрацьовує. Інколи вони реагують навіть на звук удару по склу. Дальність відслідковування такого роду звуків коливається в районі десяти метрів, чутливість може регулюватися. Вони належать до підтипу акустичних сповіщувачів, що реагують на звук. Можуть бути провідними, або безпровідними (максимальна відстань між сповіщувачем і центральною панеллю може сягати 100м).

Вищеперелічені елементи охоронної сигналізації є досить надійними і якісними, проте жоден з них окремо не може забезпечити достатній рівень безпеки. Найоптимальнішим варіантом є їх одночасне використання.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.