Категорії

     Вибір домофону - встановлювати його індивідуального на вхідні двері квартири або спільний на весь під'їзд - залежить від завдань, для якого він необхідний і від грошей, які передбачаються на його установку. Якщо домофон індивідуальний, то він забезпечує безпеку тільки однієї квартири або закритих холів, але доступ небажаних відвідувачів в під'їзд будинку в цьому випадку необмежений. У цьому плані домофон буде краще інших, так як він дозволяє обмежити проникнення в під'їзд будинку сторонніх осіб. Він поліпшить санітарні умови утримання під'їзду і запобігатиме псуванню громадського майна : дверей, поручнів, вікон, стін і т.п.


 
     Для установки такого під'їздного домофону необхідна згода всіх, ну або майже всіх проживаючих у під'їзді людей (зокрема, по одному чоловіку з квартири). На вибір виду домофона, будь він аудіо - або відео- впливають два фактори: необхідний абоненту рівень безпеки і його вартість. Звичайно, відеодомофон забезпечує більш високий рівень безпеки квартири, порівняно з аудіодомофоном, тому як дозволяє побачити зображення відвідувача. Сучасний відеодомофон зможе запам'ятати зображення кількох відвідувачів, які приходили останніми і записати на відеомагнітофон ці події.

     Деякі види відеодомофонів дозволяють використовувати телевізор і телефон одночасно в якості і переговорного пристрою і відеомонітора . Коли йде виклик, телефон і телевізор переходять в режим домофона, а по закінченню переговорів вручну або автоматично переводять у звичайний для себе режим роботи. Використання відеоглазка дозволяє мешканцям квартири приховано спостерігати за простором перед вхідними дверима.

    Якщо використаний об'єктив типу " pin - hole " - це прихований відеоконтроль простору збоку від вхідних дверей і сходів, вони не проглядаються телекамерою, яка встановлена ​​на вхідних дверях. Тоді контроль буде більш глибокий. Відеовічка з такими об'єктивами можуть використовуватися для ведення прихованого відеозапису. Відеодомофон, пристрій досить дорогий, його слід застосовувати тільки в тих випадках, коли господареві квартири або будинку треба вирішувати особливі завдання, які перераховувалися вище.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.