• Головна
  • Клієнту
  • Статті
  • Вибір Домофону - Загальний Або Індивідуальний?

Вибір Домофону - Загальний Або Індивідуальний?

     Вибір домофону - встановлювати його індивідуального на вхідні двері квартири або спільний на весь під'їзд - залежить від завдань, для якого він необхідний і від грошей, які передбачаються на його установку. Якщо домофон індивідуальний, то він забезпечує безпеку тільки однієї квартири або закритих холів, але доступ небажаних відвідувачів в під'їзд будинку в цьому випадку необмежений. У цьому плані домофон буде краще інших, так як він дозволяє обмежити проникнення в під'їзд будинку сторонніх осіб. Він поліпшить санітарні умови утримання під'їзду і запобігатиме псуванню громадського майна : дверей, поручнів, вікон, стін і т.п.


 
     Для установки такого під'їздного домофону необхідна згода всіх, ну або майже всіх проживаючих у під'їзді людей (зокрема, по одному чоловіку з квартири). На вибір виду домофона, будь він аудіо - або відео- впливають два фактори: необхідний абоненту рівень безпеки і його вартість. Звичайно, відеодомофон забезпечує більш високий рівень безпеки квартири, порівняно з аудіодомофоном, тому як дозволяє побачити зображення відвідувача. Сучасний відеодомофон зможе запам'ятати зображення кількох відвідувачів, які приходили останніми і записати на відеомагнітофон ці події.

     Деякі види відеодомофонів дозволяють використовувати телевізор і телефон одночасно в якості і переговорного пристрою і відеомонітора . Коли йде виклик, телефон і телевізор переходять в режим домофона, а по закінченню переговорів вручну або автоматично переводять у звичайний для себе режим роботи. Використання відеоглазка дозволяє мешканцям квартири приховано спостерігати за простором перед вхідними дверима.

    Якщо використаний об'єктив типу " pin - hole " - це прихований відеоконтроль простору збоку від вхідних дверей і сходів, вони не проглядаються телекамерою, яка встановлена ​​на вхідних дверях. Тоді контроль буде більш глибокий. Відеовічка з такими об'єктивами можуть використовуватися для ведення прихованого відеозапису. Відеодомофон, пристрій досить дорогий, його слід застосовувати тільки в тих випадках, коли господареві квартири або будинку треба вирішувати особливі завдання, які перераховувалися вище.