Різновиди домофонів

      Напевно , немає в світі такої людини, яка б не хотів обладнати своє житло по- справжньому дієвими і сучасними засобами захисту , здатними не тільки захистити житло від злому , безпосередньо в момент злочину , а попередити це саме злочин. Самими сучасними і технологічними системами , здатними попередити злочин , є відеодомофони .

 

 

        Видеодомофони ( до речі , бувають вони як чорно -білі , так і кольорові) це по суті ті ж домофони , але оснащені дисплеєм з функцією перегляду . Це означає , що ви не тільки зможете почути (як це було у випадку з домофонами ) , але ще й побачити людину, яка хоче зайти до вас в будинок.
       Після всього вищесказаного можна впевнено сказати , що домофони запорука безпеки , адже якщо взяти той же звичайний домофон , то ви не зможете дізнатися тієї людини, яка в нього подзвонив , чого не можна сказати про відеодомофона. Але щоб такий інноваційний прилад був дійсно хорошої якості , необхідно знати , з яких елементів він складається і як його правильно вибрати.

Як правило, відеодомофон складається з декількох основних елементів:

  1. -Виклична панель. Цей елемент відеодомофона є найголовнішим в даному апараті , бо саме завдяки йому відвідувач може зв'язатися з адресатом . На даній панелі розташовується кнопка виклику , динаміки , мікрофон і камера , яка дозволяє побачити того, хто дзвонить людини.
  2. -Монітор . Даний елемент дозволяє побачити що відбувається перед дверима. За допомогою такого монітора , який підключений до відеокамери , людина бачить , хто йому телефонує .
  3. -Електричний замок. Саме завдяки цьому елементу двері залишається закритою до того моменту , поки прийшов не впустили , людина, якій він дзвонив. Таких замків може бути кілька видів: електромагнітні , електроклямкою , електромеханічні .
  4. -Доводчик дверей. Даний елемент відеодомофонів системи необхідний для того , щоб автоматично закривати двері після відкриття.
  5. -Блок живлення . Ну тут все зрозуміло - за допомогою блоку живлення здійснюється подача електрики в усі ВІДЕОДОМОФОНІВ систему.