Категорії

      Напевно , немає в світі такої людини, яка б не хотів обладнати своє житло по- справжньому дієвими і сучасними засобами захисту , здатними не тільки захистити житло від злому , безпосередньо в момент злочину , а попередити це саме злочин. Самими сучасними і технологічними системами , здатними попередити злочин , є відеодомофони .

 

 

        Видеодомофони ( до речі , бувають вони як чорно -білі , так і кольорові) це по суті ті ж домофони , але оснащені дисплеєм з функцією перегляду . Це означає , що ви не тільки зможете почути (як це було у випадку з домофонами ) , але ще й побачити людину, яка хоче зайти до вас в будинок.
       Після всього вищесказаного можна впевнено сказати , що домофони запорука безпеки , адже якщо взяти той же звичайний домофон , то ви не зможете дізнатися тієї людини, яка в нього подзвонив , чого не можна сказати про відеодомофона. Але щоб такий інноваційний прилад був дійсно хорошої якості , необхідно знати , з яких елементів він складається і як його правильно вибрати.

Як правило, відеодомофон складається з декількох основних елементів:

  1. -Виклична панель. Цей елемент відеодомофона є найголовнішим в даному апараті , бо саме завдяки йому відвідувач може зв'язатися з адресатом . На даній панелі розташовується кнопка виклику , динаміки , мікрофон і камера , яка дозволяє побачити того, хто дзвонить людини.
  2. -Монітор . Даний елемент дозволяє побачити що відбувається перед дверима. За допомогою такого монітора , який підключений до відеокамери , людина бачить , хто йому телефонує .
  3. -Електричний замок. Саме завдяки цьому елементу двері залишається закритою до того моменту , поки прийшов не впустили , людина, якій він дзвонив. Таких замків може бути кілька видів: електромагнітні , електроклямкою , електромеханічні .
  4. -Доводчик дверей. Даний елемент відеодомофонів системи необхідний для того , щоб автоматично закривати двері після відкриття.
  5. -Блок живлення . Ну тут все зрозуміло - за допомогою блоку живлення здійснюється подача електрики в усі ВІДЕОДОМОФОНІВ систему.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.