Етапи Роботи Відеодомофону

Відеодомофон працює за такими етапами: відвідувач проводить набір за допомогою кнопки на панелі викликів, цей сигнал – виклик надходить на відео монітор, який в свою чергу виробляє аудіосигнал. Такий сигнал повідомляє господарям квартири про наявність гостей і на відео монітор виводиться їх зображення. Абонент бере трубку або включає гучний зв’язок для переговорів. Якщо він вирішує впустити відвідувача, то натискає кнопку відкриття дверей, розташовану на панелі відеомонітора. Якщо електромагнітний замок і доводчик працює справно, то двері плавно закриється за відвідувачем і замок буде знову включений.

 

 

  Звичайно, щоб така система працювала точно, потрібна тільки кваліфіковане встановлення підключення системи відеодомофонів. Для правильної роботи велике значення має регулювання електрозамку. Якщо його встановити нерівно, в перекошеній позиції, то двері можуть заклинювати. Відповідно, якщо двері закриваються нещільно, то тоді існує можливість злому.

Якщо на дверях стоїть замок електромагнітного типу, тоді необхідне використання дверного доводчика. Якщо доводчика не буде, тоді при закритті важкі двері можуть вдарити людину, що заходить Якщо його поставити, то він не дозволить дверям гримати та з силою закриватися, а це додасть замку надійності і він прослужить довше.

Усе інше обладнання також повинне бути правильно встановленим: поставлене заземлення, підведено живлення, прокладено кабель і встановлені всі сполучні системні компоненти. Щоб зменшити ймовірність появи перешкод під час передачі зображення, кабель краще використовувати коаксіальний. Тільки досвідчені фахівці зможуть зробити правильну установку швидко і якісно. Якщо ж все-таки установка буде проходити Вами самостійно, тоді робіть все уважно і згідно з інструкцією, інакше, термін служби відеодомофона буде не довгим, та й житло не в безпеці. Перш ніж йти на цей крок, все як слід продумайте і гарненько оцініть свої сили.