Категорії

Вхідні двері приватного будинку або квартири, ворота приватного будинку є першим захиним бар’єром, що захищає власника від несанкціонованого або навіть кримінального проникнення. Звичайно, такий бар’єр необхідно обладнати хоча б найпростішою системою відеоспостереження. Воно має бути обов’язково з переговорним пристроєм, для того щоб на певній відстані ідентифікувати відвідувачів.

 

 

 Панелі для відеодомофонів найкращі наших вітчизняних виробників. Вони, набагато краще за інших, адаптовані до наших екстремальних умов експлуатації. За своєю формою вони представляють суцільнометалеву конструкцію, яка позбавлена наскрізних отворів, телекамера добре захищена і прихована. Фокус такої камери розрахований на кут не більше 72х52 градусів. Недоліком таких відеокамер можна назвати, мабуть, тільки низьку інформативність відеоспостереження, через невелике поле зору, особливо якщо на вулиці темно або погане освітлення.

Широко поширеним і досить ефективним вважаються дверні телекамери класувідеоочко. Це спеціальна телекамера, яка за своїм зовнішнім виглядом та місцем розташування нагадує звичайний дверне очко. Таке відеоочко не привертає особливої уваги відвідувачів і відповідно, ніхто його не пошкодить.

Відеоочко має велику чутливість і може охопити велику площу за дверима.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.