Категорії

SBDVR-2104UЦифрові відеореєстратори дозволяють записувати на жорсткий диск і проглядати запис сигналів від однієї або декількох відеокамер. Одноканальні відеореєстратори дозволяють працювати з однією камерою, чотирьохканальні – з чотирма камерами, дев'яти і шістнадцяти канальні з дев'ятьма і шістнадцятьма відповідно. Зазвичай сигнали від всіх камер по кабелях поступають на вхід відеореєстратора, до виходу якого приєднаний монітор.

 

У черговому режимі оператор спостерігає на моніторі поточну обстановку. Для цього він може вивести на монітор зображення зі всіх камер одночасно (мультиекранний режим – чотири або дев'ять або шістнадцять маленьких зображень на одному екрані). Також він може проглядати камери послідовно, викликаючи на повний екран зображення будь-якої камери по вибору або автоматично по черзі. Сьогодні на українському ринку охоронної відеотехніки пропонується декілька різних моделей цифрових відеореєстраторів. Ці відеореєстратори відрізняються своїми параметрами і ціною.

 

Перший важливий параметр – число кадрів в секунду при спостереженні. Коли ми дивимося звичайний телевізор, ми спостерігаємо зображення, де картинка міняється з частотою 25 кадрів в секунду. Хороший відеореєстратор також дає зображення, в якому за секунду на екран виводиться 25 кадрів. При цьому досягається подвійна перевага, по-перше оператор може розгледіти навіть швидко протікаючі події, в других, ніж більше кадрів в секунду виводиться на екран, тим краще сприйняття відеозображення, оператор менше втомлюється і знаходиться в більшій готовності до тривожних ситуацій.

Другий важливий параметр – число кадрів в секунду при записі. На ринку є відеореєстратори, що записують кожну камеру з частотою 25 кадрів в секунду (щоб при відтворенні вийшло зображення як в звичайному телевізорі). Але вони дуже дорогі. Проте, в більшості випадків, такої високої частоти кадрів при записі не вимагається (виключаючи випадки казино і деякі випадки контролю за крадіжкою в магазинах). Зазвичай запис ведеться з частотою 3-8 кадрів в секунду. При покадровому перегляді відеозапису ми маємо за кожну секунду 3 – 8 стопкадрів. У технічних характеристиках відеореєстратора завжди так звана «сукупна частота кадрів при записі». Наприклад, відеореєстратор DVR-S1630 має сукупну частоту кадрів при записі 25 кадрів в секунду. Це означає, що відеореєстратор DVR-S1630 дозволяє записувати сигнали з відеокамер з наступною кількістю кадрів в секунду:

Якщо до відеореєстратора підключена одна камера то кількість записуваних кадрів за секунду – 25

Якщо підключено дві камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 12.

Якщо підключено три камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 8.

Якщо підключено чотири камери то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 6.

Якщо підключено п'ять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 5.

Якщо підключено шість камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 4.

Якщо підключено сім камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 3,5.

Якщо підключено вісім камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 3.

Якщо підключено дванадцять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 2.

Якщо підключено всі шістнадцять камер то для кожної з камер кількість записуваних кадрів за секунду – 1,5.

Третій параметр – розширення при записі. Зазвичай вказується двома цифрами, наприклад, 720*480. Вважається, що 720 це кількість , що відображаються на екрані, по горизонталі, а 480 – кількість по вертикалі. Вважається також, що ніж більше цифри розширення, тим більше дрібніші деталі відображуватимуться на екрані монітора при відтворенні запису. Доречно зауважити, це не завжди так. По-перше, виробники відеореєстраторів часто завищують цифри дозволу. По-друге, щоб отримати чітке промальовування деталей зображення, необхідний хороший відеореєстратор, але і правильний вибір відео камер спостереження, об'єктивів, правильний монтаж кабелів і всієї системи відеоспостереження в цілому. Наприклад, вибір поганого об'єктиву може звести нанівець всі достоїнства решти високоякісної дорогої відеоапаратури. Великі гроші, заплачені за неї, будуть витрачені даремно, оскільки тієї ж якості зображення можна було б отримати, вибравши дешевше .

Четвертий важливий параметр – можливість відеореєстратора працювати в мережі. Можливість працювати в мережі – це можливість підключити відеореєстратор докомп'ютера. Наприклад, встановлений в кімнаті охорони відеореєстратор може бути підключений до комп'ютера керівника. При цьому керівник може на моніторі свого комп'ютера спостерігати зображення зі всіх камер і проглядати будь-який відеозапис, що знаходиться на диску відеореєстратора.

П'ятий важливий параметр – наявність детектора руху. Хороші відеореєстратори мають функцію детектора руху. Робота детектора руху полягає в наступному. Для кожної камери в полі її зображення виділяється область (для кожної камери може бути встановлена своя область). В разі виникнення руху в цій області відеореєстратор видає сигнал, про виникнення руху і переходить в режим частішого запису кадрів камери, в якій стався рух. Якщо руху в кадрі не відбувається, функція запису може бути взагалі відключена (навіщо писати кадри, де нічого не відбувається). Коли у полі зору камери відбуваються рухи, функція запису зображень цієї камери включається. У такому режимі значно економиться місце на жорсткому диску і на один жорсткий диск можна записувати протягом багатьох днів.

На закінчення слід зазначити, що відеореєстратор є складним електронним приладом, що має величезне число функцій, опис яких займає сотні сторінок тексту. Вище коротко описано декілька основних характеристик відеореєстраторів. При цьому точність і принесена в жертву простоті і зрозумілості викладу. Можливо, приведена інформація давно відома читачеві. В цьому випадку краще відразу звернутися до технічного опису приладу.

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.