Категорії

Системи відеоспостереження на виробництві – це гостра необхідність, яка убезпечить будь-яке підприємство, тому сьогодні ця сфера розвивається, стрімко набираючи обертів, з кожним роком все більше і більше, тому що є за великим рахунком ефективним способом для оперативної ліквідації надзвичайних ситуацій.

 

 

Встановлення та монтаж

Встановлюють відеоспостереження, як у виробничих цехах, так і на прилеглій території підприємств, що поліпшує роботу будь-якого підприємства в цілому, дозволяючи ефективно і в короткі терміни усунути виниклі поломки або інші  проблеми, оперативно відреагувавши на них.

Важливою складовою наявності системи відео спостереження  на виробництві є те, що воно чинить психологічний вплив на можливого порушника, або зловмисника.

Монтаж  відеоспостереження на виробництві  вимагає особливого індивідуального підходу, у кожному окремому випадку, тому слід враховувати ряд особливостей підприємства.

Звертатися потрібно до професіоналів, якi зможуть підібрати для Вас найбільш прийнятний  варіант, спираючись на специфічні особливості Вашого приміщення. Фахівці враховують всі особливості  різних систем відео спостереження і підберуть для Вас оптимальний варіант, який зможе виконувати свої функції в повній мірі.

 

Переваги систем відеоспостереження на виробництві  

Системи відеоспостереження на виробництві  гарантовано забезпечують повний контроль всього об'єкта, як усередині приміщень, так і зовні, на прилеглій території, тому, що використовується професійне устаткування, виконане за останнім словом техніки, наприклад, кольорові камери високої роздільної здатності, оснащені мережевими відеореєстраторами, в сучасному стисненні Н 264, що дозволяє займати малий обсяг жорсткого диска, якщо порівнювати з іншими формами стиснення. Причому без втрати якості картинки.

Записуюча апаратура та відеоспостереження на виробництві  дозволяє підняти рівень безпеки на якісно новий рівень, тому це дозволяє вести спостереження цілодобово. Причому не потрібно безупинно стежити за монітором, тому що пристрій відеозапису, забезпечує можливість відтворення запису.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.