Категорії

 

      Датчики руху підключаються до систем безпеки і використовуються для цілодобової охорони офісів , складів , магазинів ,  котеджів , міських квартир та інших стаціонарних об'єктів. Пристрої спрацьовують при виявленні в чутливій зоні рухомих об'єктів і  є основним механізмом виявлення несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється .

 

   Принцип роботи електронного інфрачервоного датчика заснований на уловлювання в певній зоні та аналізі ІЧ    випромінювання.  При виявленні переміщення об'єктів з температурою вище , ніж у основного фону , оптичні системи фокусують промені , формують імпульси і подають підсумковий сигнал на піроелемент . Обробка сигналу в простих моделях здійснюється за допомогою аналогових методів .

     У програмованих цифрових датчиках з вбудованим високопродуктивним мікропроцесором вступний сигнал піддається цифровій обробці , при цьому він посилюється , виключаються сторонні шуми і пропажа сигналу. За рахунок сучасної обробки сигналу датчики не спрацьовують при теплових перешкодах , які можуть виникнути при зміні режиму системи опалення , при використанні яскравих джерел освітлення , при інтенсивному сонячному нагріванні певних поверхонь . Крім виключення помилкових тривог прилад захищений від пилу і комах.

     Встановлюються ІК датчики руху на стелі або стіні приміщення , оптимальна відстань від підлоги складає 2-2,5 метра. Кут огляду датчиків залежить від моделі пристрою і становить від 90 до 360 градусів. Компактні розміри дозволяють не привертати увагу до пристроїв .

     У сучасних охоронних системах часто використовується ІК датчик руху - суцільна вертикальна штора , за допомогою світлодіодного індикатора пристрій сигналізує про проникнення в охороняючий простір сторонніх людей , про злом дверей і про розбиття віконного скла.

   Використання датчиків руху дозволяє службам безпеки ефективно здійснювати охорону об'єктів. Нові технології дозволяють скоротити кількість охоронців на об'єкті , що дозволяє зменшити вплив людського фактора і здешевити охоронні послуги . Сьогодні стає нормою , що охороняє об'єкти високотехнологічна техніка , а люди оперативно реагують на силналізаційні сигнали.

     Датчики руху можуть використовуватися не тільки в системах безпеки , а й для підключення різних електроприладів. Пристрої використовуються для включення освітлювальних приладів , прожекторів , камер відеоспостереження. При появі людини в чутливій зоні включається електроприлад на короткий або тривалий інтервал часу. Такі датчики розраховані тільки на людину і не спрацьовують на домашніх вихованців. Помилкове спрацьовування можливо тільки при появі в зоні великої рогатої худоби. Встановлювати прилади можна в приміщенні і на вулиці.

     Короткий сигнал зручно використовувати при швидкому переміщенні людини по коридору або сходах в заміському будинку. У приміщеннях , де потрібна виконати нетривалі дії , на автостоянках , в підсобних приміщеннях датчики включають освітлення на тривалий період. Рівень освітленості електроприладів можна встановлювати індивідуально. Це дозволяє в затемнених приміщеннях встановлювати максимальну чутливість приладу , а вдень включати мінімальний рівень освітленості.

     Датчики руху - незамінні пристрої для "розумного будинку" , вони допомагають зробити житло комфортним , економити електроенергію , вмикати і вимикати освітлення та інші електроприлади.

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.