Категорії

65 Охоронна Сигналізація призначена для охорони територій і будівель, різних приміщень, автомобілів, сейфів, ін. Вона поділяється на активну і пасивну. Активна охоронна сигналізація призначена для запобігання несанкціонованому проникненню на об'єкт, що охороняється. Пасивна охоронна сигналізація - це комплекс засобів і дій, які призначені для привертання уваги охоронної служби або власника об'єкту, що охороняється.

 

 Охоронна сигналізація - це комплекс, що складається з відеокамер, датчиків , прийомо-передавальних пристроїв, сервера, що управляє, сирени, освітлювальних і інших виконуючих пристроїв.

 Охоронна панель отримує і аналізує інформацію, що поступила з оповіщувачів, а також виконує різні функції при їх спрацьовуванні. Пульт управління відображає стан охоронної сигналізації, здійснює постановку (зняття) з охорони, налаштування алгоритмів роботи охоронної сигналізації.

Охоронна сигналізація розрізняється за способом підключення оповіщувачів до контрольної панелі:

 • Провідна. Зв'язок між усіма пристроями здійснюється по кабелю (телефонна лінія);
 • Безпровідна. Контрольна панель оснащена багатоканальним приймачем, а кожен датчик оснащений передавачем.

Безпровідні системи охоронної сигналізації зручніші при монтажі, експлуатації ніж провідні системи і можуть доповнюватися пристроями дистанційного керування контролю.
Виконуючі пристрої підключаються до пульта управління за допомогою провідного або безпровідного зв'язку, є різні системи і пристрої : відеоспостереження, системи сповіщення, системи управління доступом, системи управління освітленням, сирени, ін.

Охоронна сигналізація може оснащуватися додатковим устаткуванням:

 • блок голосового телефонного дозвонювача, який передає голосове повідомлення на задані телефонні номери;
 • GSM модуль, для відправки SMS повідомлень на задані телефонні номери;
 • спеціальні датчики, для контролю витоку газу і води.

Датчики охоронної сигналізації

Датчики охоронної сигналізації повинні забезпечувати достовірність контролю і високу надійність, що досягається застосуванням інновацій в області обробки сигналу.

Залежно від виду дії розрізняють датчики:

 • ультразвукові;
 • інфрачервоні променеві;
 •  інфрачервоні;
 • акустичні;
 • місткості;
 • магнітоконтактні;
 • вібраційні;
 • спрямованою діаграмою виявлення.

Променеві інфрачервоні датчики використовуються для охорони великої території. Вони складаються з приймача і передавача, які розташовані один навпроти одного в зоні прямої видимості. Спрацьовування датчика відбувається при перериванні променя, що потрапляє на приймач. Вони дозволяють сформувати вузьку зону виявлення. Для зниження помилкових тривог і підвищення стійкості системи охоронної сигналізації їх роблять двох- або чотирипроменевими. Променеві інфрачервоні датчики застосовуються для охорони периметра, встановлюються уздовж огорожі.

 Інфрачервоний датчик (ГИК) уловлює теплове випромінювання. У нім використовується піроелектричний елемент. Частенько в таких оповіщувачах використовують декілька піроелектричних елементів, щоб забезпечити нечутливість до рівномірного фонового опромінення. Діапазон чутливого сектора огляду досягається шляхом застосування лінзи Френеля, що зонує. Вона складається з безлічі окремих фокусуючих ділянок. Ці ділянки формують свій чутливий промінь, що приходить з певного напряму. При русі об'єкту теплового випромінювання з сектора в сектор відбувається спрацьовування датчика і передача сигналу тривоги на контрольну панель охоронної сигналізації. Інфрачервоні датчики досить надійні і використовуються в охоронній сигналізації для захисту житлових будинків, котеджів, квартир. Їх рекомендується використовувати спільно з іншими типами охоронних оповіщувачів.

  Акустичні датчики спрацьовують при розбитті скла, а також від гучного звуку. Як чутливий елемент в них використовується мікрофон. У сучасних акустичних датчиках використовують мікропроцесор, який аналізує різні звуки, а в пам'яті знаходиться база звуків розбиття різних типів скла : звичайне, армоване, триплекс. Такі акустичні датчики точно визначають звук розбиття скла, що знижує вірогідність помилкового спрацьовування охоронної сигналізації.

Ультразвукові датчики приймають і випускають ультразвукові хвилі - працюють за принципом локатора. Вони складаються з випромінювача і приймача. Будь-який рух об'єкту в зоні дії ультразвукового датчика приведе, відповідно до закону Доплера, до зміни довжини хвилі, що служить сигналом для спрацьовування. Використання ультразвукового датчика забезпечує дуже високу чутливість при високій економічності в системах охоронної сигналізації. Для підвищення стійкості системи до помилкових спрацьовувань, випромінювач і приймач розташовують на одній стіні. Так само випромінювач не можна розташовувати під прямим кутом до вібруючих поверхонь (двері, вікна) або направляти на місце з найбільшою циркуляцією повітря (сходи, батареї опалювання). Ультразвуковий датчик рекомендується встановлювати там, де вимагається контроль усіх входів і виходів приміщення для запобігання несанкціонованому проникненню.

Датчики місткостей складаються з одного або декількох металевих електродів. Електроди ізолюються, кріпляться уздовж огорожі. Датчики часто виконуються у вигляді декоративних грат. Секції грат ізольовані від основної огорожі і сполучені в загальний контур, до якого підключений електронний блок, що вимірює місткість системи. При наближенні об'єкту до електродів місткість системи змінюється. Зміни реєструє електронний блок і видає сигнал тривоги на контрольну панель охоронної сигналізації. Датчики місткостей універсальні і нечутливі до нерівностей рельєфу або лінії огорожі. Їх також використовують для охорони цінного майна, сейфів. Датчики місткостей дуже складні в налаштуванні і мають не малі габарити.

Вібраційні датчики мають чутливий елемент - сенсорний кабель, який перетворює механічні вібрації в електричний сигнал. Вони реагують на механічні вібрації і призначені для захисту стін, огорож від руйнування, розкриття сейфів, розбиття вікон. Вібраційні датчики досить складні в налаштуванні і чутливі до зовнішніх джерел вібрації (рух поїздів, робота великих агрегатів).

Датчики із спрямованою діаграмою виявлення представляють з себе інфрачервоний датчик зі встановленою лінзою певного типу. Принцип дії їх заснований на контролі за тепловим випромінюванням. Існує декілька типів таких датчиків : "завіса", "штора", "коридор". Датчики із спрямованою діаграмою виявлення прості в монтажі і мають високу міру захисту від помилкового спрацьовування.

Різновидів охоронної сигналізації залежно від їх способу реалізації дуже багато, ми б запропонували Вам ознайомиться з дуже популярним нині видом сигналізації - GSM сигналізація.

  Магнітоконтактні датчики (геркон) представляють з себе два магніти. Встановлюються магніти один навпроти одного: один на нерухомій частині, інший на рухливій. При втраті контакту між магнітами, сигнал від датчика передається на контрольну панель охоронної сигналізації. Магнітоконтактні датчики використовуються на вікнах, дверях і контролюють їх розтин. Вони дуже надійні. Магнітоконтактні датчики рекомендується комбінувати з іншими типами охоронних оповіщувачів.

Основне завдання охоронної сигналізації - це своєчасне сповіщення служби охорони і/або власника об'єкту. Для вирішення цього завдання вимагається грамотний і професійний підхід в оснащенні об'єкту надійним устаткуванням охоронної сигналізації.

Є маса пропозицій організацій, що спеціалізуються, по проектуванню, монтажу і обслуговуванню системи охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, а також устаткування: відеокамери, охоронні оповіщувачі, прийомо-передавальні пристрої, контрольні панелі, керуючі сервера, пульти управління, сирени, освітлювальні пристрої і інше охоронне устаткування провідних світових виробників.

 

 

Ми доставимо Ваше замовлення у Дніпро‎, Житомир, ‎Запоріжжя‎, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк‎, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці‎, Чернігів, Вінниця, а також практично в усі районні центри України де присутні служби доставки. Також на сайті доступні інструкція, мануал, прошивка, демо до багатьох представлених тут товарів.

Ви можете замовити індивідуальний розрахунок обладнання під Ваші потреби за телефонами (097) 711 21 21,   (066) 785 10 70,    (0342) 733 023.